Вітання директора з Днем Незалежності!

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітання директора з Днем Незалежності!

Шановні політехніки!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності! У ці серпневі дні, сповнені щедрості та багатства природи, ми разом з усім українським народом відзначаємо 30-ту річницю найбільш важливого дня в історії нашої держави. Ми, потужна, креативна, але маленька когорта в загальнонаціональному освітянському масштабі, розуміємо вагомість власного внеску в розвиток  країни, адже навчаємо та плекаємо її майбутнє – свідому патріотичну молодь, сучасних конкурентоспроможних фахівців.

До своєї Незалежності українці йшли віками. Вона здобута завдяки незламності та силі духу багатьох поколінь, омита кров’ю тих, хто з гідністю називав себе українцем, незважаючи на різні історичні перипетії, хто боровся та свято вірив у те, що Україна як держава таки відбудеться. Сьогодні, на жаль, наш суверенітет зі зброєю в руках захищають кращі сини та дочки рідної землі. Я гордий від того, що серед них чимало мужніх політехніків, які щодня ризикують власним життям, відчуваючи надзвичайну відповідальність перед гордою пам’яттю нескорених предків та щасливим прийдешнім свідомих нащадків.

День за днем ми відбудовуємо власну державу, відроджуємо забуте роками та нівельоване віками відчуття господаря на рідній землі, закладаємо підвалини майбутнього для наших дітей.

Гарантією нашої перемоги є успішна українська держава європейського рівня. Кожен із нас на своєму робочому місці має докладати максимум зусиль для цього, вносячи свою скромну, але таку вагому лепту на благо процвітання рідної землі. Саме особисті здобутки кожного та колективні досягнення освітніх, наукових, виробничих і бізнесових структур складають загальну мозаїку успішності країни, гаптують єдину барвисту вишиванку як символ життя, незнищенності української нації, віри в її квітуче майбуття.

Я пишаюсь тим, що впродовж своєї славної 55-річної історії Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» є лідером на освітянській ниві. І сьогодні, попри економічні та епідеміологічні виклики, ми не зупинились у своєму розвитку, а, навпаки, використали всі можливості для швидкого, потужного поступу. Ми налагодили та поглибили співпрацю з іноземними партнерами – і тепер наші вихованці мають змогу паралельно з навчанням у ХПК здобувати освіту в США та ЄС. Ми об’єднали зусилля з бізнес-елітою краю – і тепер наші вихованці не лише практикуються на найкращих підприємствах регіону, а й мають власний потужний автоцентр інновацій, обладнаний за найновішими стандартами. Ми застосовуємо свої знання на практиці і першими в Україні власними силами змонтували потужну сонячну електростанцію.

Я вдячний кожному співробітнику за його внесок у спільну справу. Одна із найуспішніших освітніх систем, що сформована у ХПФК, упродовж багатьох років демонструє високий рівень підготовки затребуваних на ринку праці фахівців технічного та економічного профілів. Та ми не лише добре навчаємо, а й виховуємо патріотів з активною життєвою позицією. Освітній процес у коледжі пронизаний глибокою духовністю, нерозривним зв’язком поколінь, інноваційністю, креативністю. Приклади авторитетних викладачів-наставників й успішних випускників коледжу, спілкування з відомими громадськими діячами, представниками правоохоронних структур, учасниками АТО-ООС, волонтерами, письменниками, митцями, студентське середовище сприяють формуванню патріотизму, глибокого розуміння історії та культури українського народу.

Шановні політехніки! Від усієї душі зичу вам і вашим рідним любові, міцного здоров’я, добра, щастя, достатку, щедрої долі та успішності в усіх справах.

Миру вам! Слава Україні!

Вадим Овчарук,

доктор економічних наук, доцент,

директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу