Двоє студенток Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка» стали лауреатками премії міського голови

НовиниКоментарі Вимкнено до Двоє студенток Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка» стали лауреатками премії міського голови

З нагоди Міжнародного дня молоді, який Україна вперше офіційно святкує 12 серпня, двох ентузіасток ВСП «ХПФК» НУ «ЛП» нагородили премією Хмельницького міського голови. Конкурс у місті проводили вперше, але не востаннє! За перемогу боролося два десятки номінантів, лауреатами ж стало лише дванадцять із них. Серед них двоє — студентки нашого коледжу:
Сурник Марія, студентка МЕ-201, яка перемогла у номінації «Внесок у розвиток молодіжного руху» та була наймолодшою із номінантів.
Бородій Оксана – випускниця коледжу посіла перше місце у номінації «Популяризація здорового способу життя».
Дівчата не планують зупинятися, реалізовуватимуть і масштабуватимуть свої майбутні проєкти й задуми. Мати в своєму здобутку перемогу в конкурсах, олімпіадах, організацію виховних та навчальних заходів, волонтерство — це колосальний досвід сьогодні та конкурентноспроможність на ринку праці завтра!
Молодь — не тільки майбутнє держави, а й теперішнє, бо активно розвиває місто, робить його комфортнішим і новітнішим.
Сподіваємось, цей захід буде мотивувати активну молодь брати участь у культурному й мистецькому житті міста! Наступного року організатори планують збільшити кількість номінацій і переможців з 12 до 20 активістів, аби ширше охопити всі сфери соціального життя. Тож не баріться!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж