Похід-екскурсія до Українських Карпат

НовиниКоментарі Вимкнено до Похід-екскурсія до Українських Карпат
У рамках відзначення 25-ї річниці Конституції України, а також до 55-ої річниці заснування Хмельницького фахового політехнічного коледжу з 18 по 21 червня відбувся молодіжний похід-екскурсія до Українських Карпат. Профспілкова організація студентів ХПК визначила найбільш активних за підсумками напруженого 2020-2021 навчального року політехніків та частково оплатила їхню поїздку. Ними стали: Чорна Олена, гр. ЕК – 201, Сапожнік Андрій, гр. КІ – 193, Кухар Олексій гр.КІ-181, Марцонь Валерій , гр. ПМ-191, Лис Вікторія,гр. ПІ-202 та Бондаренко Андрій, гр. КІ – 202
Супроводжували студентів співробітники Хмельницького центру туризму Ольга та Андрій Храпач. За відгуками екскурсантів, «маршрут був надзвичайно мальовничий. Не описати словами всі ті відчуття які ми отримали за час нашої подорожі – це були незабутні три дні. Нас переповнюють емоції і тепло від спогадів про ту розкішну красу Буковинських Карпат, про дружні посиденьки біля вогнища, про ту приємну втому в кінці дня… За час перебування в горах наша невелика компанія стала сім’єю. І хоч пройдено багато кілометрів, ми не втомлювалися , а насолоджувалися наближенням до прекрасного. З нетерпінням чекаємо ще однієї можливості побувати там…»
Голова студпрофкому ХПК Наталія Роїк зазначає, що і надалі у співпраці з адміністрацією навчального закладу буде використовувати всі можливості для морального заохочення та стимулювання до нових звершень активне студенство!