НовиниКоментарі Вимкнено до Хмельницькі політехніки – фіналісти молодіжного турніру “Твоє місто, твій вибір”
Хмельницькі політехніки взяли активну участь та дійшли до фіналу Молодіжного дебатного турніру «Твоє місто, твій вибір», організованого Молодіжним центром з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України. Наші активісти, члени профкому студентів Сурник Марія, Бондаренко Андрій, Матвєєва Анастасія та Бабич Єгор отримали чудову нагоду побувати в стінах сесійної зали Хмельницької міськради та подебатувати з представниками влади та інших навчальних закладів про те як має розвиватись наше чудове місто.
Загальноприйнятий „Британський парламентарій” став форматом дебатування, за якого всіх учасників розділяють на Уряд та Опозицію. Уряд аргументує свою позицію «За», опозиція відповідно — «Проти». «Саме такий поділ розвиває аналіз та навичку мислити критично й ширше, охопивши повну картину ситуації», — діляться враженнями студенти. Теми дискусій актуальні сьогодні : «Впровадження обов’язково волонтерства у всіх навчальних закладах» та «Введення обов’язкового оподаткування, задля проведення молодіжних фестивалів».
Ми не завжди поділяємо позицію свого співрозмовника чи поданого сценарію, як-от Уряду чи Опозиції, та в сучасному важливо навчитись бути flexible – гнучким, аби комунікувати й працювати ефективно. Дебати — це не суперечка, це аналіз, метою якого є пошук переваг та «сталевих» аргументів, що відображають не лише вашу позицію, а й стають альтернативою для вашого опонента.
Студенти отримали досвід публічних виступів, навчились ставити влучні запитання спікерам, доводити і формулювати свою думку для 7-хвилинної доповіді, що безперечно стане в пригоді у побутових розмовах та незгодах.
За підсумками турніру команда «Хмельницький політехнік» посіла 3 місце, а Єгор Бабич увійшов до команди суддів дебатів. Політехніки отримали грамоту за 3 командне місце у фінальному етапі та приємні подарунки для кожного учасника: еко-торбинки, подяки за участь у заході.
Розвиваймось та зростаймо разом з Хмельницьким політехнічним фаховим коледжем!