Підсумки спортивних змагань із стрітболу

НовиниКоментарі Вимкнено до Підсумки спортивних змагань із стрітболу
Відносно нова для України спортивна командна гра з м’ячем – СТРІТБОЛ – є однією із улюблених у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Стрітбол прийшов до України у 1995 році. Від звичайного баскетболу відрізняється кількістю гравців — їх 3, і зоною гри у половину баскетбольного ігрового поля.
У програму Тижня спортивних перегонів, приуроченого до 55-ліття ХПК, циклова комісія фізичного виховання та захисту Вітчизни включила комплексні змагання зі стрітболу. Студенти змагалися в командних іграх та в особистих заліках.
За результатами змагань турнірна таблиця виглядає так:
1 місце – команда відділення інженерної механіки № 1;
2 місце – команда відділення економіки та менеджменту;
3 місце – команда відділення інженерної механіки № 2.
Перемогу у конкурсі снайперів (3-очкові кидки) виборов студент відділення інженерної механіки Максим Хилобокий.
Перемогу у конкурсі снайперів (штрафні кидки) виборов студент відділення інженерної механіки Валентин Сухий.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог !!!