ПІДСУМКИ ПЕРШОСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

НовиниКоментарі Вимкнено до ПІДСУМКИ ПЕРШОСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Відзначаючи 55-ліття Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», циклова комісія фізичного виховання та захисту Вітчизни провела Тиждень спортивних перегонів. Впродовж трьох днів – з 7 по 9 червня у спортивному залі навчального закладу проходила Першість із волейболу серед команд відділень денної форми навчання. Долучилась до змагань і команда викладачів, капітаном якої став директор коледжу Вадим Овчарук.
Всі команди продемонстрували високу якість гри, витривалість, жагу до перемоги. В напруженій боротьбі, де впродовж гри на табло повсякчас змінювались лідери, переможці визначались за останніми голами.
За підсумками всіх матчів призерами змагань стали:
1 місце – відділення компꞌютерної інженерії;
2 місце – відділення автомобільного транспорту;
3 місце – відділення інженерної механіки.
Було визначено кращих гравців кожної команди:
відділення компꞌютерної інженерії – Мировіцький Андрій;
відділення автомобільного транспорту – Шерман Дмитро;
відділення інженерної механіки – Гаврилюк Михайло;
відділення програмної інженерії – Пляцик Олександр;
відділення економіки та менеджменту – Касабчук Роман.
Кращим гравцем змагань став Тарасюк Валентин.
Організатори змагань відзначили високий рівень гри, що продемонстрували наші тендітні та одночасно сильні і витривалі дівчата-спортсменки. За результатами Турніру було вирішено відзначити Капітан Анастасію та Сулиму Діану в окремій номінації «Кращий гравець жіночої статі».
Підводячи підсумки Тижня спортивних перегонів, директор коледжу Вадим Овчарук вручив нагороди переможцям і подякував всім, хто любить спорт, розвиває його та здобуває спортивну славу рідній Політехніці.