Студенти коледжу отримали сертифікати Cisco про проходження курсу IT Essential

НовиниКоментарі Вимкнено до Студенти коледжу отримали сертифікати Cisco про проходження курсу IT Essential
8 червня 17 слухачів Академії Cisco у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» завершили навчання та отримали Сертифікати Cisco про проходження курсу IT Essential. Академія Cisco – це американська транснаціональна компанія, одна з найбільших в світі, що спеціалізуються в області високих технологій, розробляють і продають мережеве обладнання. Однією з особливостей бізнес-моделі компанії стала багаторівнева розгалужена система сертифікації інженерів з комп’ютерних мереж. Завдяки тому, що іспити цієї системи перевіряють знання не тільки продукції Cisco, а й загальні знання комп’ютерних та мережевих технологій, багато організацій, що працюють на обладнанні інших фірм, визнають цінність і високий рівень професійних сертифікатів Cisco.
Слухачі курсу IT Essential 7.01 2021 опрацювали 14 розділів, 50 практичних робіт і 29 інтерактивних завдань, використовуючи такі інструменти навчання як реальні персональні комп’ютери, ноутбуки, мобільні пристрої, принтери, мережеве обладнання, віртуальний десктоп, гіпервізори і Cisco Packet Tracer 8.0 інноваційний інструмент симуляції та віртуалізації. Слухачі, які на фінальному іспиті набрали більше 60% вірних відповідей, були нагороджені похвальним листом від генерального директора Cisco Systems Чака Роббинса. По завершенню курсу студенти закріпили знання і навики такі як:
– Підбір і встановлення відповідних компонентів для збирання, ремонту та модернізації персонального комп’ютера;
– Застосування інструментів і методів для профілактичного обслуговування і усунення несправностей персональних комп’ютерів;
– Виконання встановлення, налаштування, технічного обслуговування і усунення несправностей операційних систем Linux, ОС Х, Windows;
– Розуміння принципів роботи локальних мереж і налаштування обладнання для підключення до локальних мереж;
– Налаштування пристроїв для підключення до Інтернет і хмарних сервісів;
– Налаштування, ремонт, оновлення, обслуговування і усунення несправностей на ноутбуках і мобільних пристроях;
– Забезпечення базової безпеки комп’ютерів, мереж та даних;
– Встановлення, налаштування, обслуговування та усунення несправностей мережевих принтерів.
Поєднавши два документи про освіту, сертифікат Академії та диплом Хмельницького політехнічного фахового коледжу випускники значно покращують свої знання та стартові умови для гарного працевлаштування.