ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ – 2021

НовиниКоментарі Вимкнено до ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ – 2021

Студентська дружба, пронесена крізь роки, теплі обійми, приємні спогади та безмежна вдячність своїм УЧИТЕЛЯМ. 5 червня у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» в теплій родинній атмосфері зустрічались вихованці навчального закладу всіх років.

У хмельницьких політехніків склалась гарна та добра традиція – на початку літа запрошувати на гостину своїх колишніх студентів, ділятися із ними власними здобутками та з вдячністю згадувати всіх, хто впродовж славної 55-річної історії докладав чимало зусиль для розвитку навчального закладу. Присутніх привітав і запросив до дружньої розмови директор коледжу доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук та учасники вокальної студії Центру талановитої молоді. З особливою приємністю педагоги дізнаються про досягнення своїх вихованців, сумують із приводу невдач, діляться думками щодо майбутнього.

Щороку коледж оновлюється, впроваджуємо інновації, які презентуємо своїм гостям. Цьогоріч політехніки підготували особливий подарунок – повністю оновлений, модернізований, інформативно-наповнений музей навчального закладу. Тут для колишніх студентів відкривається цілий всесвіт спогадів юності: зі світлин на них дивляться незабутні педагоги та однокурсники, лише на фото збережений колишній інтерꞌєр рідних аудиторій, на полицях представлені технічні засоби, що використовувались у навчальному процесі.

Наші випускники впевнено торують свою життєву та професійну дорогу. Вони розсіялись по світу, але завжди з величезною вдячністю і теплом у серці згадують свою Альма – матер. Ось і сьогодні з багатьох куточків світу нам надходять листи та відеопривітання від тих, хто нині далеко від Батьківщини.

Автори фільму:
Андрій Сапожнік, гр. КІ-193, Тетяна Жолудєва, гр. ЕК-192, Дмитро Дмитришин, гр. КІ-171

РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ У НАСТУПНОМУ РОЦІ, ДОРОГІ НАШІ ВИХОВАНЦІ!