День відкритих дверей в ХПК

НовиниКоментарі Вимкнено до День відкритих дверей в ХПК
5 червня у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки відбувся традиційний День відкритих дверей. Гостей знову радо зустрічали у стінах навчального закладу, хоч, звісно, обов’язковими були температурний скринінг, дотримання маскового режиму, використання антисептиків, відмова від загальних велелюдних зборів.
Поверненню до традиційного формату сприяло покращення епідеміологічної ситуації та численні звернення майбутніх абітурієнтів, більшість з яких вже вирішили вступати на навчання до ХПК, але ще мають сумніви щодо вибору спеціальності. Для відвідувачів було надзвичайно важливо на власні очі побачити специфіку навчання на кожному з 6-ти відділень, ознайомитись із матерально-технічною базою, особисто поспілкуватись із викладачами й студентами, відчути атмосферу культурного та спортивного життя коледжу.
Політехніки доклали значних зусиль для того, щоб кожен відвідувач зміг отримали відповіді на всі запитання, переконатися у потужності матеріально-технічного забезпечення навчального процесу та професійності педагогічного колективу.
Зустрічали гостей фахівці відділу профорієнтації. Вони поширювали інформаційні матеріали, проводили перші консультації й анкетування із метою подальшого інформування про хід вступної кампанії.
У просторому холі навчального закладу, представники кожного відділення проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо навчання на їхньому відділенні та демонстрували власні досягнення: інновації в галузі комп’ютерної, промислової й автомобільної техніки, зразки наочності, що використовуються на заняттях, діючі макети пристроїв, виготовлені студентами під час курсового та дипломного проєктування, виробничих практик.
Кожен відвідувач заходу отримав запрошення пройти величезним приміщенням освітнього закладу, яке було побудоване саме під потреби навчання технічним спеціальностям. Тут достатньо спеціалізованих майстерень і лабораторій, станків й обладнання, комп’ютерних класів, телестудій. Відвідувачі були в захопленні від оновленого музею, зручного облаштування внутрішнього дворика, сучасних ігрових куточків, шахматних майданчиків й інших цікавинок.
Гості стали першими відвідувачами автоцентру, ознайомились із перспективами його використання як навчального майданчика для автомобільних і механічних спеціальностей.
Згідно вимог карантину щодо обмеження кількості присутніх, офіційна частина заходу відбувалась одночасно на декількох локаціях. Питання вступу, роботи підготовчих курсів, навчання, в тому числі і за державні кошти, можливості проходження стажування на європейських підприємствах, проживання у гуртожитку, здобуття додаткових професій та навичок, подальше навчання за скороченою програмою у Національному університеті «Львівська політехніка» та інш. озвучили у доповідях керівники коледжу та приймальної комісії.
У своїй промові директор коледжу доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук зазначив, що Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки є багаторічним визнаним лідером освітянської галузі, проте ми не зупиняємось на досягнутому. Щороку, незважаючи на будь-які негаразди в країні, ми впевненно розвиваємось, розширюємо співпрацю з виробництвом, зокрема із зарубіжніми бізнес-партнерами. Традиційно, з року в рік, політехніки отримують відмінну оцінку своєї роботи у вигляді відзнак навчального закладу в різноманітних рейтингах, перемог наших вихованців на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, затребуваності випускників коледжу на ринку праці. Тож вибір нашого навчального закладу – це найкращий шлях для здобуття цікавої та високооплачуваної спеціальності!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж