Вітаємо срібного та бронзового призера Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное Артема Мельника

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо срібного та бронзового призера Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное Артема Мельника
Спортивні захоплення і навчальні перемоги хмельницьких політехніків вражають різноманітністю. Нещодавно надійшла приємна звістка із Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді (м.Дніпро, 20- 24 травня 2021 р.). Студент другого курсу відділення автомобільного транспорту ХПК Артем Мельник здобув одну срібну та дві бронзові нагороди, а також виконав норматив майстра спорту України.
Веслуванням юний політехнік Артем займається вже 6 років. Цей вид спорту залежить від сезону, однак тренування відбуваються упродовж цілого року. Тренувальні збори проходять там, де річки не замерзають цілий рік і можна веслувати навіть взимку. Окрім водних зборів, Артем займається ще й бігом, лижним і велоспортом. Захоплення спортсмена – швидкість, тому юнак вирішив здобути автомобільну спеціальність у найкращому технічному закладі Поділля – Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка».
Вітаємо Артема з чудовим виступом на Чемпіонаті України та бажаємо подальших спортивних і професійних перемог! Дякуємо батькам за гарне виховання талановитого юнака.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж