НовиниКоментарі Вимкнено до Студрада запрошує молодь на навчання до Хмельницького політехнічного фахового коледжу “Львівської політехніки”

“Великі справи не здійснюються поодинці, вони завжди є досягненням команди” (Стів Джобс).
У нашому навчальному закладі адміністрація значну увагу звертає на розвиток студентського самоврядування. Об’єднавшись в органи студради та студпрофкому, ініціативні молоді люди вчаться відстоювати власні інтереси, розкривати свої таланти, розвивати творчі здібності кожної особистості, гуртувати навколо себе однодумців і з часом стають активними громадськими діячами, котрі мають потужний вплив на якісний розвиток держави. Багато наших колишніх учасників студентського самоврядування нині є успішними підприємцями, бізнесменами, науковцями, політиками та інш.
Хмельницькі політехніки долучаються до всеукраїнських і регіональних проєктів, спрямованих на розвиток молодіжної інфраструктури, налагодження тісних зв’язків із однодумцями та проведення спільних заходів.
20 травня голова первинної профспілкової організації студентів ХПК Наталія Роїк та її заступниця, студентка гр. КІ-183 Анастасія Чайковська взяли участь в онлайн-семінарі для голів студентських первинних профспілкових організацій на тему “Нові можливості для студентських профспілкових комітетів”. Захід відбувся за участі заступниці міністра МОНУ Попатенко М.М. та директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр» Бондаренко Є.Р. Під час онлайн-зустрічі розглянули питання пріоритетів молодіжної політики та нових можливостей для молоді. Доповідачі презентували проєкти, реалізовані за кошти іноземних грантів і спонсорів, нову Програму для молоді та молодіжних організацій на 2021-2027 рр. “ЄС Еразмус”.

За ініціативи та активної участі студентських активістів відбуваються тематичні заходи, конкурси, збір макулатури, благодійні акції, виставки, усі найбільш значимі події соціокультурного життя коледжу.
Саме завдяки нашому активному студентству, цьогорічний, 15-й День вишиванки, у ХПК знову став урочистим, цікавим і різнобарвним святом. Найталановитіші студенти продемонстрували свої хореографічні та вокальні здібності, найздібніші – отримали нагороди за досягнення у навчанні, а всі разом провели флешмоб і привітали нашу рідну країну з ювілеєм, створивши вишиванкову формацію «UA 30».

Студентське життя у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі НУ «Львівська політехніка» – активне, яскраве, різностороннє і неповторне. У нас створено найсприятливіші умови для всебічного розвитку кожного студента. ЛАСКАВО ПРОСИМО ВСІХ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ І ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ ДО НАШОЇ ДРУЖНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ РОДИНИ!