НовиниКоментарі Вимкнено до Багаторічна співпраця коледжу з підприємством “Новатор” сприяє забезпеченню регіону кваліфікованими спеціалістами
Багаторічна співпраця нашого навчального закладу та підприємства з виробництвом високого технічного рівня «Новатор» (колишній Хмельницький радіотехнічний завод) є гарантією отримання високооплачуваного першого робочого місця для випускників коледжу та забезпечення підприємства кваліфікованими спеціалістами.
Протягом 55-ти років наш навчальний заклад і завод розвивались синхронно, забезпечуючи тісний взаємозв’язок теорії з практикою. Долі багатьох хмельничан пройшли через навчання у ХПК і кар’єрне зростання на «Новаторі». Тож, добре знаючи, де навчають найкращих фахівців, 20 травня до коледжу на зустріч із випускниками відділення інженерної механіки, завітав помічник директора з персоналу ДП «Новатор» Іван Максимович Праворський. Він розповів студентам про переваги роботи на «Новаторі» та запропонував наявні вакансії, що відповідають освітньому рівню випускника ХПК: технік-технолог, технік-конструктор, інженер технічного контролю, оператор верстатів ПК та багато інших спеціальностей. Іван Максимович зазначив, що ДП «Новатор» піклується про благополуччя, соціальний захист, рівень культури своїх співробітників. На підприємстві працює простора їдальня на декілька сотень місць, спортивний комплекс.
Модератор зустрічі, заступник директора з виробничого навчання ХПК Микола Григорович Громик подякував вельмишановному гостю за багаторічну плідну співпрацю із практичного навчання політехніків і за запрошення наших вихованців на роботу. Поєднання здобуття освіти у найкращому технічному навчальному закладі Поділля і проходження практичної підготовки на підприємстві з найновітнішими технологіями гарантує вдалий старт, подальше професійне й кар’єрне зростання наших випускників. Це і є найважливіше завдання педагогічного колективу ХПК, яке він успішно вирішує упродовж своєї більше як піввікової історії.