СВЯТО ГЕРОЇВ. ЯК ХМЕЛЬНИЦЬКІ ПОЛІТЕХНІКИ ПІДТРИМУЮЮТЬ ВІЙСЬКОВИХ НА СХОДІ?

НовиниКоментарі Вимкнено до СВЯТО ГЕРОЇВ. ЯК ХМЕЛЬНИЦЬКІ ПОЛІТЕХНІКИ ПІДТРИМУЮЮТЬ ВІЙСЬКОВИХ НА СХОДІ?
День Героїв, який відзначається щорічно 23 травня, у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка стає днем пам’яті всіх полеглих борців за волю України та нагадуванням про те, що кожен із нас може долучитись до великої справи.
Керівництво коледжу приділяє велику увагу національно- патріотичному вихованню студентської молоді, глибокому вивченню історії нашого народу та його багатовікової боротьби за незалежність. Донесення до молоді правдивої інформації про життя і світогляд визначних українців, що стали жертвами кремлівської пропаганди – один із елементів боротьби в сучасній гібридній війні. Важливим напрямом патріотичного виховання у навчальному закладі є налагодження спілкування студентства з сучасними Героями – тими, хто нині боронить незалежність України на східних рубежах. За особистого сприяння жінки-патріота, активної учасниці Майдану, волонтера, викладача математики Людмили Студницької у коледжі постійно відбуваються зустрічі з учасниками російсько-українського протистояння: військовими, добровольцями, «Кіборгами», учасниками Революції Гідності, волонтерами.
Людмила Михайлівна – талановитий педагог, що поряд із викладанням математики своїм життєвим прикладом демонструє, як кожна людина невеликими зусиллями може стати на захист Батьківщини та принести їй велику користь. Педагог разом із своїми вихованцями долучилися до групи волонтерів, що вже 7 років плетуть сітки та захисні костюми для розвідників і снайперів. Усі ці речі призначені для сучасних Героїв, військових, які захищають нас на сході України.
На початок російсько-української війни,- зазначає Людмила Михайлівна, волонтерський рух був більш масовим. Тоді вони працювали в багатьох місцях міста: Дитячому світі, Палаці творчості, армія SOS. Та час пройшов і залишилися найбільш стійкі, що об’єднались у групу «Маскути». Приміщення їм виділив Інформаційно- консультаційний центр учасників бойових дій і їх сімей, що знаходиться на вулиці Кам’янецькій 74.
Про діяльність хмельницьких волонтерів Людмила Михайлівна почула від старих знайомих – майданівців, які продовжують самовіддано допомагати армії. Вони самі купують сітки, плетуть і пересилають на нульові позиції, допомагають мішками, скобами, цвяхами. Замовлень настільки багато, що не встигають вчасно всі виконувати. Грошей не вистачає, тож хто чим може, тим допомагає. Людмила Михайлівна також у свій вільний час долучається до великої справи – допомоги нашим захисникам. Та найбільше пишається мудрий педагог тим, що на допомогу, щойно почувши про проблему, прийшли студенти груп ПІ-191, ПІ-192. Ще зовсім юні майбутні програмісти, вже сьогодні, демонструють свою громадянську позицію та високі моральні якості. Це зміцнює нашу віру в процвітання і краще майбутнє Української держави.