ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – 2021 !!!

НовиниКоментарі Вимкнено до ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – 2021 !!!

Ще зовсім юне свято «День вишиванки» у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки вже стало улюбленим і масштабним дійством, яке яскраво відображає шанобливе ставлення хмельницьких політехніків до народних звичаїв і традицій. Ювілейне 15-річне святкування, щоправда, було не таким масштабним як зазвичай (двічі встановлювали рекорди, що були занесені до Національного реєстру рекордів України), оскільки відбувалось в умовах карантинних обмежень.
Святкового ранку в барвистих вишиванках на площі перед навчальним закладом зібрались кращі з найкращих студентів та їх куратори. З вітальним словом до них звернувся директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», доктор економічних наук, доцент В. Овчарук. Вадим Володимирович подякував студентам за якісне навчання, участь у громадському житті та особисті досягнення на різноманітних конкурсах, змаганнях та олімпіадах. Внесок кожного з них у загальний рейтинг коледжу – безцінний. Завдяки їм, ХПК – багаторічний і незмінний лідер на освітянській ниві нашого регіону!!!
Директор навчального закладу, під музику та оплески присутніх, вручив студентам-переможцям грамоти, сертифікати та цінні подарунки, подякувавши за те, що вони прославляють наш навчальний заклад у рік його славного ювілею – 55-річчя! Після цього відбувся патріотичний флешмоб «UА-30»: під звуки національних мелодій юні політехніки утворили зображення символу на відзначення 30-ліття Незалежності.

І яке ж свято без музичних вітань? Політехніків цього дня своїм талантом потішили:
Амельченко Яна з піснями «Я запрошую Вас, друзі, на гостину»!, «Тече вода»;
дует Ангеліни та Максима (вокал/гітара) з піснею «Човен»;
хореографічний колектив «Lat’s dance» з танцем «Цей день» ;
Горбатенко Олексій із музичною композицією «Shape of my heart» (саксафон);
ансамбль «Перлина» з піснею «Червона рута».
Було настільки весело та захоплююче, що діти пішли в дружний, імпровізований танок перед коледжем!

Ведучими свята були: Турта Владислав (гр.ЕК-202), Моцик Софія (гр.МЕ-201)
Діджей: Павло Стецюк;
Координатор заходу – голова студпрофкому Наталія Роїк.

Вітаємо всіх із чудовим святом неповторної української культури – з Днем вишиванки! Бажаємо укріплення ідентичності заради процвітання нашої держави.

  Переглянути альбом заходу

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж