День вишиванки 2021

НовиниКоментарі Вимкнено до День вишиванки 2021

День вишиванки 2021 для хмельницьких політехніків – особливе свято, оскільки поєднав дві ювілейні події національного значення: 30-річчя незалежності України та 55-річчя Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Хмельницькі політехніки славляться своїми патріотичними флешмобами, за що були двічі занесені до Книги Рекордів України. Цьогоріч, підтримуючи традицію і дотримуючись вимог карантину, знову провели флешмоб, утворивши вишиванкову формацію «UA-30». Під час свята Вишиванки нагородили найкращих студентів за навчальні досягнення і організували концерт. Політехніки вітають усіх із Днем Вишиванки та бажають  бути патріотами в серці та душі.