Вітаємо з спортивною перемогою юного політехніка Бузінського Нікіту

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо з спортивною перемогою юного політехніка Бузінського Нікіту
З черговою яскравою перемогою вітаємо багаторазового Чемпіона України з традиційного карате студента групи КІ-171 Бузінського Нікіту. Щороку він радує політехніків своїми досягненнями, які неодноразово ми відображали нашому сайті.
Нікіта займається карате з 5 років. Обрав саме цей вид спорту, за прикладом старшого брата Євгена, який також із дитинства займається карате та успішно представляє Україну на Чемпіонатах Європи та світу. Тренування проходять майже щодня по дві години у вечірній час, що дозволяє успішному спортсмену вміло поєднувати навчання на відділенні комп′ютерної інженерії та заняття улюбленим спортом.
24-25 квітня юнак успішно виступив на Чемпіонаті України з традиційного карате у м. Кропивницький, де виборов особисто:
– перше місце у програмі Ката (вікова категорія 18-20 років);
– друге місце у програмі Куміте (вікова категорія 18-20).
В складі команди м. Хмельницького:
– перше місце у програмі Куміте ;
– третє місце у програмі Ката.
За два місяці для Нікіти прозвучать фанфари випускного свята, він стане дипломованим фахівцем із комп’ютерної інженерії. Який би шлях не обрав талановитий юнак — спортивний чи ІТ – кар’єру, хмельницькі політехніки завжди будуть раді його новим досягненням, а його перемоги на міжнарожних і всеукраїнських змаганнях залишаться яскравою сторінкою у спортивній історії нашого навчального закладу.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж