Співпраця коледжу з відділом протидії кіберзлочинам у Хмельницькій області Департаменту кіберполіції НПУ

НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця коледжу з відділом протидії кіберзлочинам у Хмельницькій області Департаменту кіберполіції НПУ
Розвиток ІТ-технологій значно спростив життєдіяльність людини. Можливість отримувати інформацію, спілкуватись незалежно від відстані, здійснювати покупки та онлайн-розрахунки у багатьох ситуаціях вже не мають альтернативи. Проте чим більше людей використовують онлайн системи, тим більше кіберзагроз. Медіаресурси чи не щодня повідомляють про кібератаки та шахрайство в Інтернет, тож навчитись безпечної поведінки в мережі – нагальна необхідність кожної людини. Особливо важливим це є для фахівця ІТ-галузі. Тому адміністрація Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» підписала Меморандум про співпрацю з представниками відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції НПУ. В рамках цієї співпраці відбувається постійне інформування студентів коледжу про нові форми протиправної діяльності, що використовують кіберзлочинці та методи протидії їм.
5 травня зі студентами трьох груп третього курсу відділення комп’ютерної інженерії провели онлайн-зустріч старший інспектор ВПК в Хмельницькій області Данилюк Руслан та старший інспектор з особливих доручень ВПК в Хмельницькій області Власюк Олександр. Спілкування відбулось у форматі дискусії на тему: «Види шахрайських схем та способи захисту від них» Спікери наголосили на тому, що соцмережі, групи, геймерство, додатки, фейки, – це те, що не стоїть на місці, а видозмінюється та щоразу створює нові загрози. Студенти проявили велику зацікавленість до даної проблематики ще й тому, що отримані знання не лише допоможуть вберегтися від шахраїв, а й підвищать їхню фаховість у сфері майбутньої діяльності. Радо сприйняли політехніки оголошення про можливість пройти практику на базі відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції НПУ.
Підсумовуючи, модератор заходу керівник відділу якості освіти Тетяна Матіяш подякувала правоохоронцям за змістовний захід та висловила сподівання на продовження плідної співпраці.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж