До Всесвітнього дня безпеки та здоров’я відбулась онлайн-конференція “Передбачити, готуватись і реагувати на кризи”

НовиниКоментарі Вимкнено до До Всесвітнього дня безпеки та здоров’я відбулась онлайн-конференція “Передбачити, готуватись і реагувати на кризи”
28 квітня, у Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі, в Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки відбулася онлайн-конференція «Передбачити, готуватись і реагувати на кризи».
Участь у конференції взяли: представник управління Держпраці в Хмельницькій області, начальник відділу нагляду ВПК та СКС Франко Вадим Миколайович, студенти та куратори груп ПМ-191, ПМ-192.
Вони обговорили передові технології та стратегії зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі, спрямовані на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.
Учасники конференції обговорили стан охорони праці в Україні в умовах глобальної пандемії та необхідність створення належних умов праці для людини за принципом пріоритетності її життя та здоров’я. Сучасні реалії і необхідність ведення господарської діяльності та виконання роботи в умовах пандемії коронавірусної інфекції, зумовлюють зміну певних умов та особливостей праці.
Викладач природничих дисциплін Інна Миколаївна Перетятко у своєму виступі «COVID і технічне обслуговування» надала студентам актуальні практичні поради щодо заходів з безпеки та здоров’я на роботі в умовах пандемії. ЇЇ доповідь грунтувалась на матеріалах з виступу координатора проекту ЄС — МОП Софії Литвин «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». Цей виступ прозвучав на онлайн-конференції, яку проводив науково-виробничий журнал «Охорона праці».

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж