НовиниКоментарі Вимкнено до Хмельницький політехнічний ввійшов у ТОП-10 найактивніших закладів вищої освіти України!
Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки увійшов до ТОП-10 НАЙАКТИВНІШИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ України за підсумками міжнародної кампанії з фінансової обізнаності “Всесвітній тиждень грошей” (Global Money Week 2021). Всього до її проведення долучилися 291 установа. Найчисельніша група учасників – 253 освітніх заклади, зокрема: 68 закладів вищої освіти та 55 закладів фахової передвищої освіти. З них до ТОП-10 ввійшло 6 університетів та 4 коледжі. Організатори список переможців подають в алфавітному порядку:
– Ірпінський державний коледж економіки та права;
– Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
– Національний університет “Чернігівська політехніка”;
– Сумський державний університет;
– Університет банківської справи;
– Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського”;
– Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;
– Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету “Львівська політехніка”;
– Черкаський державний технологічний університет;
– Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну.
При визначенні переможців журі конкурсу керувалось наступними критеріями: кількість самостійно проведених заходів, їх види та кількість учасників, взаємодія з партнерами й інформування.
Аміністрація Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки дякує організаторам заходів для студентів – Національному банку України та Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за багаторічну цілеспрямовану діяльність, направлену на підвищення фінансової обізнаності дітей і молоді, їх вмінню приймати зважені фінансові рішення, заощаджувати, досягати фінансових цілей, розпізнавати ризики та дотримуватись основних правил платіжної безпеки.
Високу оцінку за проведену кампанію отримали організатори і від Міністерства освіти і науки України:
Пам’ятні відзнаки, дипломи та сертифікати від міжнародної кампанії з фінансової обізнаності “Всесвітній тиждень грошей” (Global Money Week 2021) отримали найактивніші учасники: студенти-представники всіх відділень, їх викладачі та навчальний заклад в цілому. До вітань приєдналась також аміністрація коледжу та подякувала всім політехнікам, ідейному натхненнику та організатору більшості заходів — завідувачці відділення економіки та менеджменту Оксані Василівні Шуляковій за постійну активну участь у найрізноманітніших просвітницьких заходах, зорганізованих провідними вітчизняними та міжнародними інституціями. Завдяки цьому наші випускники долають психологічні бар’єри, впевнено виходять на ринок праці, презентуючи себе як цінного працівника, що досконало знає основи спеціальності та має навички ефективної комунікації.