ОНЛАЙН – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ-2021

НовиниКоментарі Вимкнено до ОНЛАЙН – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ-2021

24 квітня на фейсбук-сторінці Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ “Львівська політехніка” відбулась пряма трансляція Дня відкритих дверей.
Із вступним словом до інтернет-аудиторії звернувся директор навчального закладу, доктор економічних наук Вадим Володимирович Овчарук. Він розповів про основні конкурентні переваги коледжу та запросив вступати на навчання саме до нас, обравши одну із семи затребуваних сьогодні спеціальностей.
Більш детально на особливостях вступної кампанії, умовах навчання і проживання у гуртожитку зупинився заступник голови приймальної комісії Дмитро Олександрович Пижов.
Цікавою і корисною для наших потенційних абітурієнтів стала відеоекскурсія навчальним закладом. Під час її трансляції у коментарях користувачі мали можливість поставити будь-які запитання і отримати на них вичерпні відповіді. Пряму трансляцію заходу забезпечував відповідальний секретар приймальної комісії Кондратюк Євген Сергійович.
Підсумовуючи захід, адміністрація ХПК дякує усім підписникам нашої сторінки за активність у мережі та цікавість до діяльності навчального закладу. Значною перевагою профорієнтаційної роботи в режимі онлайн є велика кількість відвідувачів заходу з різних куточків області та країни. Всього під час прямої трансляції було 373 підключення. За два дні запис заходу переглянули більше 1,9 тис. користувачів. До нових зустрічей, шановні абітурієнти!

Ви маєте змогу переглянути відео заходу перейшовши за посиланням –   День відкритих дверей(онлайн)

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж