НовиниКоментарі Вимкнено до Хмельницькі політехніки приєднуються до флешмобу на підтримку українських військових #явірювсвоюармію
Хмельницькі політехніки приєднуються до флешмобу на підтримку українських військових #явірювсвоюармію.
Для нас це ще одна можливість висловити шану й подяку тим, хто зі зброєю в руках став на захист нашої батьківщини, волонтерам, лікарям, військовим капеланам. Наш колектив завжди радо зустрічає таких гостей. Їхні слова, думки, мотивація проростають у душах наших студентів, виховуючи нове покоління патріотів і захисників України. Принагідно надсилаємо найщиріші вітання нашим випускникам, які сьогодні у військових одностроях. Низько вклоняємось пам’яті полеглих. Нещодавно, спілкуючись із славетними кіборгами — захисниками Донецького аеропорту, вкотре впевнились, що силу духу наших військових не зламати. Упевнені, що ми вистоїмо, адже на передніх рубежах сьогодні загартовані в боях справжні патріоти, які вірять у нашу перемогу. І ми віримо, підтримуємо та звертаємось до студентства усіх навчальних закладів долучитись до флешмобу #явірювсвоюармію.