НовиниКоментарі Вимкнено до Два інститути Львівської політехніки – у п’ятірці рейтингу від журналу Forbes Україна щодо підготовки менеджерів

Журнал Forbes уклав рейтинг факультетів (інститутів) закладів вищої освіти України, де готують найкращих фахівців із менеджменту.

Очолив список факультет менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». На другому місці – Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка». Ще один структурний підрозділ Львівської політехніки – Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола – посів четверту сходинку рейтингу.

Рейтинг журналу Forbes щодо підготовки менеджерів
Сторінка кафедри адміністративного та фінансового менеджменту у соцмережі Фейсб…