НовиниКоментарі Вимкнено до Студенти відділення Інженерної механіки успішно склали іспит із німецької мови на рівень “А2”
Перші вісім студентів Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка» успішно склали іспит із німецької мови на рівень “А2”. Юні політехніки впевнено наблизились до своєї мети – пройти практику на провідних тюрингських підприємствах і опанувати технології, методи й виробничі процеси у найдосвідченіших фахівців і майстрів. Це вже другий крок у рамках підписаної угоди з Торгово-промисловою палатою німецького міста Ерфурта, яка має великий досвід у впровадженні дуальної системи освіти в Німеччині. Договір діє для спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування» та надає можливість студентам одночасно з дипломом коледжу отримати і німецький кваліфікаційний диплом. Попереду ще напружена робота та отримання сертифікатів рівня В1, В2.
12 березня відбулись іспити, які складались із письмового завдання і аудіювання, що дозволило перевірити вміння студентів слухати, читати, писати та розмовляти німецькою мовою. Перед початком іспиту із вступним словом-заохоченням до присутніх звернувся директор Німецько-Українського освітнього центру Львівської політехніки Денис Невінський. Він розповів про напрацьований досвід львівських коледжів. Політехніки, які першими взяли участь у цій програмі, вже проходять практику в Німеччині. Гість сказав і про покращення фінансування програми нашими німецькими партнерами та налаштував студентів на позитив і успішний результат.
Завідувач відділення інженерної механіки Олексій Матвєєв із приємністю зазначив, що пандемія COVID-19 не стала на заваді 12 студентам, які отримали сертифікат рівня А1. Тож бажаємо успіху нашому студентству та впевненості в своїх силах.