Підсумки тижня циклової комісії гуманітарних дисциплін

НовиниКоментарі Вимкнено до Підсумки тижня циклової комісії гуманітарних дисциплін
У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі завершився тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін, а тому голова циклу Наталія Кузнєцова підсумувала результати.
Знання мов розширює світогляд кожної людини, збільшує діапазон її можливостей, сприяє культурній, соціальній, професійній адаптації та реалізації. Викладачі циклової комісії усвідомлюють важливість цих завдань, тому всі заходи, які вони організовують, спрямовані на розвиток у студентів загальнолюдських цінностей, збагачують творчу уяву. До Дня рідної мови викладач С.О. Кульбаба провела відкрите заняття у групі ЕК-202. «Україна має розмовляти грамотно», – упевнені політехніки. І викладачі циклової комісії щоденно допомагають їм удосконалювати свої знання.
До 150-річчя з Дня народження Лесі Українки викладачі української мови та літератури провели низку заходів: відкриту виховну годину «Жінка, що випереджала час» (викладач С.О. Кульбаба), літературне одкровення « Ні, я жива, я буду вічно жити» (Л.І. Даценко). Студенти коледжу взяли участь у флешмобі «Читаємо Лесю» та у міському конкурсі читців творів Лесі Українки.
На початку березня традиційно відзначається свято Весни і краси. Викладач іноземної мови Н.Ю. Кузнєцова в групах МЕ-191/МЕ-192 провела тематичний репортаж «Жіночі постаті у світовій історії (“Women`s Day»).
Турбота про здоров’я – одне з найважливіших завдань людства. Під гаслом «Здорові студенти – здорова нація» В. Чорноконь у гр. АТ-182 провела профілактичну бесіду про шкідливий вплив тютюнопаління на здоров’я людини.
По-справжньому масштабно пройшли у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Шевченківські дні. Викладачі циклової комісії, студенти і співробітники долучилися до Всеукраїнського онлайн-марафону «Єднаймо душі словом Кобзаря» та взяли участь у низці заходів, які проходили в навчальному закладі з метою вшанування пам’яті Тараса Шевченка: викладач Л.Л. Кілімнік провела вікторину за життям і творчістю письменника, викладачі І.М. Ковалець, С.В. Даць, О.В. Микитюк залучили студентів до читання поезій Шевченка у перекладі на світові мови, Л.І. Даценко та С.Л. Федікова провели захід «Вічне слово Кобзаря», в академічних групах відбулися тематичні виховні години.
Під керівництвом викладача Л.І. Даценко студенти коледжу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі читців творів Шевченка, а також у фінальному етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.
Студенти групи МЕ-191, які знаходились на дистанційному навчанні, записали відеоролик, яким запустили флешмоб «Читаймо Шевченка англійською», до них долучилися студенти й інших академічних груп.
Вивчення іноземної мови в сучасному світі – це одна з найважливіших складових успішної людини. Знання мов свідчить про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. Викладач О.В. Соломна організувала брейн-ринг «Der Klügste» в групах ПМ-201, АТ-201 та АТ-202. Вивчення німецької мови сприяє активній співпраці студентів-політехніків з Торгово-промисловою палатою у місті Ерфурт (земля Тюрингія). Студенти-механіки активно працюють та удосконалюють свої знання з німецької мови задля отримання сертифікату необхідного рівня та проходження практики в Німеччині.
Викладачі англійської мови Н.Ю. Кузнєцова і В.А. Чернова долучилися до Global Money Week, який проходив у коледжі. Наталія Юріївна провела в гр.МЕ-191 дебати на тему « Money in Our Life. Pros and Cons”, а Віта Анатоліївна в гр.МЕ-192 – театралізований захід «St. Patrick`s Day”.
Викладачі англійської мови Л.М. Гадзира і К.І. Хібліна провели конкурс відеопрезентацій, присвячений 55-річчю коледжу «Від славного минулого до нових звершень».
Найкращі роботи презентували Яремчук Павло (гр.ПІ-201) та Чорнопіщук Анастасія (гр.ПІ-202)

Ювілею навчального закладу присвячено конкурс студентських творчих робіт, який провели викладачі української мови.

Переможцями стали:
І місце : Кушнір Анастасія (гр. ПІ-191)
ІІ місце : Мельник Владислав (гр. ПІ-191)
ІІІ місце: Мисліборський Дмитро (гр.КІ-202)
Вітаємо також переможців І етапу предметних олімпіад:
З української мови (серед студентів І курсу)
І місце Мисліборський Дмитро Володимирович, гр. КІ-202
ІІ місце Тищук Андрій Віталійович, гр. ПІ-202
ІІ місце Ковальчук Соломія Миколаївна, гр. ПІ-201
ІІІ місце Турта Владислав Вікторович, гр. ЕК-202
ІІІ місце Юрченко Павло Сергійович, гр. КІ-201
ІІІ місце Паскін Павло Сергійович, гр. КІ-203
З української мови (серед студентів ІІ курсу)
І місце Кушнір Анастасія Сергіївна ПІ-191
ІІ місце Мельник Владислав Віталійович ПІ-191
ІІ місце Ачкасов Артем Денисович КІ-191
ІІІ місце Думанський Костянтин Володимирович ПІ-191
ІІІ місце Дроздов Микола Олексійович ПІ-191
ІІІ місце Науменко Анна Сергіївна ПІ-192
З англійської мови
І місце Дроздов Микола Олексійович ПІ-191
ІІ місце Галашевський Олександр Юрійович ПІ-191
ІІ місце Капітанчук Михайло Миколайович ПІ-191
ІІІ місце Степанюк Андрій Ігорович КІ-191
ІІІ місце Задачіна Софія Олександрівна ПІ-192
З німецької мови
І місце Кліменко Денис Володимирович, гр. ПМ-191
ІІ місце Петляк Олексій Вікторович, гр. ПМ-191
ІІІ місце Андрійчук Богдан Іванович, гр. ПМ-201
ІІІ місце Міщук Дмитро Сергійович, гр. ПМ-192
ІІІ місце Танюк Антон Миколайович, гр. ПМ-192.
Бажаємо студентам та їхнім викладачам нових успіхів та творчих злетів.
Голова циклової комісії Наталія Кузнєцова подякувала учасникам за цікаві, різнопланові, змістовні заходи, які зробили тижні циклової комісії яскравими, динамічними та пізнавальними.