НовиниКоментарі Вимкнено до Учасником марафону Global Money Week був випускник відділення автомобільного транспорту Андрій Садовський і поділився власними секретами успіху
У хмельницьких політехніків триває марафон Global Money Week 2021. На гостину до коледжу завітав Герман Садовський, випускник 2015 року відділення «Автомобільного транспорту», сьогодні успішний, креативний директор , контент-СММ-PR-менеджер Фонду Девіда Лінча у Східній Європі. За його участі 22-23 березня політехніки провели інтерактивні заняття на тему «Безпечні продажі в інтернет, партнерські програми, конвертована і криптовалюта». Студенти груп АТ-171, АТ-172, МЕ-182 ознайомились із видами партнерських програм, як формами ділового співробітництва між продавцями та партнерами під час продажі товарів, наданні послуг. Олена Кайдановська , викладач економічних дисциплін, особливу увагу звернула на важливості використання інтернет-рахунків для здійснення безпечних фінансових операцій.
Студенти групи АТ-171 взяли участь у заходах НБУ – перегляді відеопрезентацій «ТОП-5 експонатів Музею грошей НБУ” і “Фонд гарантування вкладів фізичних осіб». Студенти групи МЕ–182 долучились до вебінару “Лайфхаки з платіжної безпеки” та Kahoot – вечірки.