“Кожне робоче місце – це безцінний професійний досвід роботи в команді,”-зазначив випускник відділення інженерної механіки Андрій Кушнірчук

НовиниКоментарі Вимкнено до “Кожне робоче місце – це безцінний професійний досвід роботи в команді,”-зазначив випускник відділення інженерної механіки Андрій Кушнірчук
Кожного випускника турбує питання, що чекає його попереду після отримання омріяного диплому. Подальше навчання? Робота? Можливо, і те, і інше? Як обрати своє перше робоче місце? Які вимоги ставлять роботодавці? Чи відповідає він цим вимогам? Які вакансії на сьогоднішній день є актуальними? Які в нього професійні перспективи?
Знайти відповіді на ці питання студентам групи ПМ-171 допоміг Андрій Кушнірчук, випускник відділення інженерної механіки, а нині працівник ТОВ «Пласт-Моулд», який на запрошення свого куратора Н. Кузнєцової завітав до альма-матер, щоб зустрітися з викладачами і поспілкуватись зі студентами.
Зустріч виявилася інформативною і цікавою. Андрій розповів про своє навчання у коледжі, поділився досвідом професійної діяльності, показав світлини з підприємств.
4 роки тому Андрій отримав диплом молодшого спеціаліста із відзнакою, але і зараз продовжує навчатись: закінчив магістратуру з червоним дипломом, в планах – вступ до аспірантури. Однак, за словами випускника, основні ґрунтовні знання, яких щодня вимагає сучасне підприємство, він здобув, навчаючись в Хмельницькому політехнічному коледжі.
Андрій порадив студентам сумлінно навчатись, адже прийшовши на перше робоче місце, недостатність досвіду компенсують знаннями, в той час як брак теоретичної підготовки може призвести до помилок, які зведуть нанівець роботу всієї команди.
Андрій наголосив, що професія інженера-механіка є дуже затребуваною на сьогоднішній день Представники як державних, так і приватних підприємств зацікавлені у фахівцях цього профілю, тому кваліфікованому спеціалісту не доведеться стояти в черзі за робочим місцем.
Андрій розповів про свій професійний шлях: працював на посаді оператора ЧПК на заводі «Гідроарматура», на посаді інженера-конструктора у ТОВ НВФ АДВІСМАШ, зараз на ТОВ Пласт-Моулд він обіймаєв посаду оператора ЧПК. «Кожне моє робоче місце –це безцінний професійний досвід роботи в команді,» – зазначив Андрій.
За словами заступника директора з виробничого навчання М. Громика, всі ці підприємства є базами практик Хмельницького політехнічного фахового коледжу, і ми сподіваємось, що плідна співпраця нашого закладу з ними триватиме і надалі.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж