Tворча зустріч студентів групи ЕК-191 з Я. М. Павловичем

НовиниКоментарі Вимкнено до Tворча зустріч студентів групи ЕК-191 з Я. М. Павловичем

У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі відбулася творча зустріч студентів групи ЕК-191 з Павловичем Яковом Мар’яновичем – членом Національної спілки художників України, членом Національної спілки журналістів України, членом Національної спілки краєзнавців України, художником-графіком, дизайнером інтер’єрів, співавтором реновації музею коледжу. Юні політехніки разом із викладачем-методистом Наталією Роїк з великим інтересом слухали про творчі досягнення художника, роздивлялись товарні знаки, розроблені ним, дивувались красивим і оригінальним дизайнерським рішенням автора робіт. Виявляється, що зовсім не легко створити, наприклад, логотип чи торговий знак, оскільки необхідно знати та добре розумітися в історії, традиціях, звичаях, культурі, традиційних костюмах. Величезною кількістю знань у різних сферах суспільного життя має володіти художник-графік. Студенти із захопленням слухали розповідь про різноманітні життєві ситуації Якова Мар’яновича, про його подорожі та зустрічі з визначними митцями світу. Молодь із задоволенням спілкувалася з художником, а після зустрічі студенти визнали, що такі акції спонукають до творчості, прагнення до особистого самовдосконалення.