НовиниКоментарі Вимкнено до Організаційні збори для студентів додаткового набору відділення заочного навчання
Відділення заочного навчання Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» розпочало навчальний процес.
З дотриманням відповідних вимог відбулись організаційні збори груп АТ- 201з, ПМ-201з, МЕ-201з, КІ-201за спеціальностями «Автомобільний транспорт», «Прикладна механіка», «Менеджмент» та «Комп’ютерна інженерія». Перед студентами виступили: директор коледжу доктор економічних наук, доцент Овчарук В.В., завідувач відділення Данилюк А.М., методист Атаман І.П., секретар Рушанян О.С. Розглянуто питання організації навчального процесу під час сесійного та міжсесійного періоду, ознайомлено із системою проведення лекцій, практичних, лабораторних занять, заліків, екзаменів, ознайомлено із роботою різних структурних підрозділів коледжу. Особлива увага була приділена протипандемічним заходам в закладі та вимогам до їх виконання.
З 21 по 30 березня відбуватиметься настановча сесія для І курсу основного набору відділення заочного навчання Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Поповнили лави студентів відділення 62 першокурсника, що складає майже 27% від загальної кількості на трьох курсах навчання – 231 студентів. Так 21 студент обрав навчання за спеціальністю «Прикладна механіка», 18 – «Автомобільний транспорт», , 11 – «Менеджмент», 12 – «Комп’ютерна інженерія». Загалом набір цього року склав 89 студентів, включно додатковий весняний набір. Лідерами за кількістю випускників, що стали нашими студентами, є професійно-технічні заклади міста Хмельницького: ВПУ №4, 25 11, професійний ліцей електроніки.
Бажаємо вам, шановні наші першокурсники, успіхів у навчанні, цікавих лекцій, змістовних практичних, лабораторних, легких заліків, іспитів, курсових та дипломних, легкої дороги у навчанні!