НовиниКоментарі Вимкнено до Економісти в числі призерів “Лайфхаки з фінансової безпеки.Kahoots” ініційованої НБУ

Високій рівень знань з економічних дисциплін продемонстрували студенти групи ЕП-181, які активно долучились до заходів, що організовуються Національним банком України під час Global Money Week 2021 дистанційно, завдяки сучасному обладнанню і відповідному матеріальному забезпеченню у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі. На інтерактивному занятті НБУ «Лайфхаки з фінансової безпеки» були присутніми 135 учасників із різних куточків України. Під час тестування на платформі «Kahoots», у якому брали участь 92 учасники, юний політехнік Дубовський Вадим посів почесне 3 місце. Переможців привітала особисто Тригуб Олена Володимирівна – Головний фахівець Департаменту комунікацій Національного банку України. Підготовку студентів здійснювала викладач-методист Гавронська Наталія Миколаївна. Досвідчений педагог багато уваги звертає на поглиблене вивчення питання фінансової безпеки на заняттях з обліку та аналізу. Вихованці Наталії Миколаївни постійно виборюють призові місця на олімпіадах і змаганнях різного рівня. Технічний супровід заходу забезпечив провідний фахівець відділу профорієнтаційної роботи Алєксєєнко Валерій Тимофійович.