НовиниКоментарі Вимкнено до Welcome to Khmelnytskyi Polytechnic Specialized College by Lviv Polytechnic National University for Global Money Week!

У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі вперше стартував Global Money Week 2021. Організатором Global Money Week на глобальному рівні є Міжнародна мережа фінансової освіти при Організації економічного співробітництва та розвитку. Національний банк України – офіційний координатор свята в Україні. Ініціатором GMW2021 у політехнічному коледжі є відділення економіки та менеджменту.

Марафон триватиме упродовж двох тижнів. Політехніків очікує калейдоскоп найрізноманітніших пізнавальних, розважальних і навчальних заходів: лекції, воркшопи, інтерактивні заняття, вебінари, дискусії, майстер-класи, змагання і конкурси з підвищення фінансової обізнаності студентської молоді.

На відкриття заходу завітав випускник відділення економіки та менеджменту, учасник ООС, нині успішний підприємець і наша гордість Глушик Андрій.

#GlobalMoneyWeek2021, #GMWUkraine2021