НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо Андрія Савіцького з здобуттям наукового ступеня доктора економічних наук
З успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) вітаємо викладача економічних дисциплін нашого коледжу Андрія Вікторовича Савіцького !!!
Захист дисертації на тему: ЕКСПОРТООРІЄНТОВАНЕ УПРАВЛІННЯ У ПІДВИЩЕННІ ПРИБУТКОВОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
відбувся «24» лютого 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 70.052.01 Хмельницького національного університету Міністерства освіти і науки України .
Бажаємо нашому молодому викладачу успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі!
Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, натхненна думка, підтримка рідних та колег!