Студенти-менеджери відвідали підприємство автосервісу “АВТОДОК”

НовиниКоментарі Вимкнено до Студенти-менеджери відвідали підприємство автосервісу “АВТОДОК”
Наразі українське суспільство, на жаль, на своєму житті та добробуті відчуває прорахунки вищого керівництва у втіленні в життя амбітних та результативних економічних проєктів, котрі б мали стати основою росту економіки та підвищення рівня життя громадян. Усвідомлюючи важливість вирішення цієї задачі для держави та суспільства, циклова комісія економіки та менеджменту Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка», прагне забезпечити високу якість знань та навичок, котрі отримують наші студенти під час навчання, щоб у майбутньому ці знання та навички стали міцним підґрунтям їх плідної діяльності на благо рідної країни. Ця робота не обмежується лише аудиторними заняттями. Надзвичайно важливо майбутнім фахівцям особисто знайомитися з діяльністю успішних підприємств.
З цією метою 25 лютого 2021 року студенти групи МЕ – 182 відвідали з екскурсією, котру організувала викладачка дисципліни «Організація виробництва» Олена Миколаївна Громик, підприємство автосервісу «Автодок». Майбутнім менеджерам було дуже цікаво та корисно ознайомитись з організацією основних та допоміжних робочих процесів, сучасним технологічним обладнанням, оснащенням, організацією робочих місць, умовами праці на підприємстві.
Подібні заходи дозволяють збагатити теоретичний матеріал, засвоєний під час вивчення дисципліни «Організація виробництва», цікавими новаторськими прийомами, що застосовують на практиці реальні конкретні підприємства.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж