ЗУСТРІЧ ІЗ УЧАСНИКАМИ МАЙДАНУ, АТО-ООС, ВОЛОНТЕРАМИ

НовиниКоментарі Вимкнено до ЗУСТРІЧ ІЗ УЧАСНИКАМИ МАЙДАНУ, АТО-ООС, ВОЛОНТЕРАМИ

Ми живемо в час Героїв – тих, хто в найскрутніші для країни дні став на захист Гідності, Свободи та Незалежності. Сотні тисяч наших співгромадян були учасниками Революції Гідності, пішли добровольцями на східний фронт, присвятили себе волонтерській роботі. Багато з них пожертвували життям. Багато з них сьогодні серед нас і їм є про що розповісти. У бібліотеці Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» вже традиційними стали зустрічі студентів з учасниками Майдану, АТО-ООС, волонтерами. Нашими почесними гостями були й легендарні «Кіборги».
Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, коли країна згадує полеглих під час трагічних подій 2014 року, викладачка Людмила Михайлівна Студницька, котра сама була активною учасницею Революції Гідності, запросила поділитись своїми спогадами хмельницьких волонтерів та добровольців Тетяну Баско та Назара Чіпко.

Гості політехніків, освічені благополучні люди, не змогли залишатись осторонь, коли держава потребувала їхньої допомоги і не побоялись докорінно змінити своє життя. Вони обидвоє пройшли крізь горнило Майдану, а потім, після початку війни на Сході, Назар разом зі своїм батьком узяв до рук зброю, аби захищати свою Батьківщину, а Тетяна активно зайнялась волонтерством – возила бійцям на фронт продукти, предмети першої необхідності, організувала виготовлення маскувальних костюмів та сіток.

Студентам груп МГ – 191(куратор Людмила Дуда) та ПІ – 192(Людмила Студницька), котрі на той час були ще зовсім дітьми, розповіли, що тодішні студенти ХПК, вихованці Людмили Олегівни та Людмили Михайлівни, також долучились до виготовлення таких необхідних для бійців речей. Мабуть у цьому – не залишатись осторонь, не бути байдужими, коли потрібна твоя допомога і полягає принципова патріотична, громадянська та людська позиція.