Участь політехніків у проєкті “Інформаційні онлайн-сесії “Молодь і Європа”

НовиниКоментарі Вимкнено до Участь політехніків у проєкті “Інформаційні онлайн-сесії “Молодь і Європа”
18 лютого студенти Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Чайковська Анастасія (гр.КІ-183), Моцик Софія (гр.МЕ-201) та Мостовий Вадим (гр.ПМ-182) взяли участь в проєкті «Інформаційні онлайн-сесії «Молодь і Європа». Головною метою заходу є поширення знань про європейсько-українські відносини, можливості та перспективи для студентської молоді, шляхи подальшої двосторонньої співпраці. Студенти дізнатилися більше про особливості європейської інтеграції України, про програми стажування у Німеччині та інших країнах ЄС у період зимових або літніх канікул, змогли поставити запитання експертам у цій галузі.
Інформаційні онлайн-сесії відбуваються в рамках молодіжного проєкту Профспілкової організації студентів СНУ ім. В. Даля, що проводиться спільно з Національною молодіжною радою України в рамках проєкту «Зміцнення молодого громадянського суспільства та культури пам’яті» у співпраці з DBJR, BDKJ, ТУСК «Обнова» та за фінансової підтримки МЗС Німеччини. Це не перший і не останній захід. Надалі передбачено організацію онлайн тренінгів на різноманітні теми. Коли стабілізується ситуація з Covid-19, будуть організовані студентські поїздки з метою обміну досвідом, екскурсії як в Україні, так і в Європі.