ВІТАННЯ ІЗ СЛАВНИМ ЮВІЛЕЄМ!

НовиниКоментарі Вимкнено до ВІТАННЯ ІЗ СЛАВНИМ ЮВІЛЕЄМ!
20 лютого виповнюється тридцять років з дня, коли наш навчальний заклад отримав новий, ще не зовсім звичний для країни статус. В цей день у 1991 році наказом Міністерства електротехнічної промисловості та приладобудування СРСР № 40 Хмельницькому електромеханічному технікуму одному з перших в Україні надано статус коледжу та перейменовано на Хмельницький політехнічний коледж. Це була не просто зміна вивіски, це була відповідь на непрості виклики часу. І подільські політехніки з цим завданням з честю впорались.
Сьогодні коледж – престижний освітній центр Поділля, міцна база, яка готує кваліфікованих фахівців для різних сфер народного господарства, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей.
Вітаємо з ювілеєм усіх, для кого стіни ХПК стали рідними – випускників минулих літ, теперішніх і майбутніх студентів, педагогічний колектив, навчально-допоміжний і технічний персонал – усіх, хто своєю наполегливою працею долучився до розбудови навчального закладу, хто сприяв, аби ХПК став флагманом фахової освіти міста та області, визнаним лідером у впровадженні новітніх навчальних технологій, креативних педагогічних ідей.
Нехай довгим і плідним буде життєвий шлях коледжу, який завжди гостинно й привітно відкриває свої двері зустрічаючи і господарів, і гостей. Творчого натхнення і щасливого майбуття!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж