Музичні імпрези до Дня закоханих. PHOTOSESSION

НовиниКоментарі Вимкнено до Музичні імпрези до Дня закоханих. PHOTOSESSION
Невдовзі нас очікує одне із найбільш романтичних свят – День святого Валентина. Це особливий день і для тих, хто вже віднайшов свою половинку і для тих, у кого все ще попереду. ⠀Це свято дарує гарний настрій, можливість проявити свої емоції та відчути себе коханими. Хмельницькі політехніки напередодні Дня святого Валентина, що буде візначатись у вихідний день, створили особливу атмосферу романтики, розваг та емоцій.
У холі навчального закладу була облаштована тематична фотозона, де активно працювали наші фотографи: Михалець Дмитро (гр.КІ-203), Бабчинський Ілля (гр.КІ 192), Ткачук Дмитро (гр.МЕ-202), Жолудєва Тетяна (гр.ЕК-192). Можливістю отримати солодкий сюрприз за участь у фотосесії організатори свята значно підсилили інтерес до святкування, тож знімкувалися цілими групами.
Та найціннішими світлинами в контексті свята закоханих стали фото політехніків, що є і колегами і подружньою парою. Саме вони для наших студентів стають прикладом того, як сім’я та сімейні цінності, такі як любов, взаєморозуміння, підтримка та повага один до одного, відіграють надважливу роль в житті людини.
Святкового настрою додавали політехнікам музичні імпрези-привітання від вокального гуртка “Перлина” (керівник Дикунець Наталія, гр. МЕ-191) та студії гри на гітарі під керівництвом Мельника Євгенія (гр.ПІ-192) Центру талановитої молоді. Юні таланти виконали композиції “Без тебе” O. Torvald, “Квіти В Волоссі” групи Бумбокс, “Надія є” Mad Heads, “Ти” MELOVIN, “Вітрила” MELOVIN, “Люди” групи Бумбокс. Своїм виступом вони побажали усім любові, тепла та гарного настрою.
Дякуємо усім організаторам та учасникам святкування Дня закоханих! Нехай у ваших сім♥ях завжди панує любов та злагода!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж