ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ

НовиниКоментарі Вимкнено до ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ
«У багатьох випадках люди не знають, чого вони хочуть, поки не покажеш їм це» – писав Стів Джобс.
2 лютого 2021 року, дотримуючись карантинних обмежень, у політехнічному коледжі відбулась зустріч із випускниками Хмельницького професійного ліцею електроніки,.
Учні групи № 34 за спеціальністю «Електромеханік з ремонту та обслуговуванню лічильно-обчислювальної апаратури» були ознайомлені із умовами вступу до нашого навчального закладу, пройшли пробне тестування на вступ за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія». Перед гостями виступили завідувач відділення заочного навчання Данилюк А.М., завідувач відділення «Інженерної механіки» Матвєєв О.В., старший фахівець профорієнтаційного відділу Алєксєєнко В.Т., завідувач бібліотекою Фастишевська К.М., завідувач лабораторією «Інтернет речей» Данилюк П.А., завідувач лабораторією «Комп’ютерної схемотехніки та електрорадіовимірювання» Онищук В.Л. Цікавою і змістовною була екскурсія аудиторіями та лабораторіями коледжу.
У кожній справі неабияку роль відіграє мотивація учасників дійства. За сприяння керівництва професійно-технічного навчального закладу зустріч пройшла успішно. Висловлюємо щиру вдячність за гарних вихованців та співпрацю адміністрації ліцею, старшому майстру Нетребі Віктору Васильовичу, майстру виробничого навчання Феодосієву Василю Миколайовичу, класному керівнику Гуцалюк Діані Василівні за належну організацію профорієнтаційної зустрічі.
Раді бачити колишніх учнів у складі студентів ХПФК НУ «Львівська політехніка».