Моя спеціальність – моє майбутнє: які навички, отримані під час навчання, стануть найбільш важливими?

НовиниКоментарі Вимкнено до Моя спеціальність – моє майбутнє: які навички, отримані під час навчання, стануть найбільш важливими?
Професійного успіху добивається той, хто отримавши освіту за певною спеціальністю, невпинно розвиває свої знання і навички, слідкує за інноваціями та реформами у  професійній царині, зростає фахово та інтелектуально. Гарний фахівець – затребуваний і високооплачуваний. Саме тому, студенти мають відповідально ставитись до навчання, цікавитись своєю майбутньою професією і розуміти, які компетенції стануть запорукою їх гарному працевлаштуванню.
3 лютого для студентів І, ІІІ та ІV курсів було проведено навчально-виховні заходи, онлайн зустрічі з фахівцями під загальною назвою «Моя спеціальність – моє майбутнє: які навички, отримані під час навчання, стануть найбільш важливими?»
Студенти гр. ЕК-181 зустрілись Регіною Королюк – директором з персоналу компанії AuditSoft. Щороку ця компанія зростає і розширює напрямки роботи. Позаду більше як 300 впроваджених проєктів, налагоджена співпраця з понад 170 клієнтами. Амбіційна команда більше трьох десятків працівників готова допомогти політехнікам “зануритись” у робочу атмосферу та випробувати себе на реальних завданнях, пропонуючи індивідуальний графік та менторство. Чимало студентів, зазначила пані Регіна, готуються до майбутнього працевлаштування ще під час навчання. Проходження практики, стажування, можливість роботи в команді під час вирішення практичного кейсу, навчальні курси на базі підприємств, зокрема і компанії “АудитСофт”, допоможуть у побудові кар’єрного плану та здобуття досвіду.
Вчорашній успішний випускник коледжу, а сьогодні вже викладач спеціальних дисциплін відділення інженерної механіки Марк Логінов провів для студентів групи МГ-201 інформаційну бесіду «Інновації, упроваджені в навчальний процес на відділенні інженерної механіки, які формують висококваліфікованого фахівця». Онлайн приєднались до заходу студенти груп ПМ-201 та ПМ -202. Марк Григорович розповів студентам про сучасні верстати для металообробних підприємств з числовим програмним керуванням, які виконують операції з 3D-моделювання. Регулювання параметрів роботи таких верстатів потребує фахівців високого рівня. Для їх підготовки в коледжі створена потужна матеріально-технічна база та підписано договори про співпрацю з провідними підприємствами, які є нашими базами практик. Першокурсники змогли наочно побачити можливості обладнання, як новітнього, так і відновленого політехніками, що буде використовуватись ними на старших курсах в рамках вивчення фахових дисциплін. Крім того, зазначив Марк Григорович, на відділенні успішно працюють науково-технічний гурток «Хмельницький політехнік», курси 3D-моделювання, CISCO, німецької мови, основ програмування, водійські та інш. Це дає змогу політехнікам отримувати додаткові знання та навички, що значно підвищує їх конкурентоздатність на ринку праці.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж