ВИПУСК МЕНЕДЖЕРІВ 2021

НовиниКоментарі Вимкнено до ВИПУСК МЕНЕДЖЕРІВ 2021
«І ніяка пандемія не затьмарить радість нашого свята!”, – так вважають політехніки.
Традиційно, в останні дні січня у найкращому навчальному закладі подільського краю – Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки лунають гучні фанфари на честь новоспечених спеціалістів у галузі «Менеджмент». Цьогоріч вони лунали тричі, адже пандемічні реалії вимагають обмеження кількості присутніх у залі. Тож, почергово, з перервою на санітарну обробку приміщення, до святкової зали запрошувались студенти груп МЕ-171, МЕ-172 , МЕ-181з. Всього 64 випускники – 34 денної та 30 заочної форми навчання. Всі вони з честю пройшли випробування, пов’язані зі стрімкою зміною умов навчання і переходом у дистанційний формат. Ці труднощі лише загартували їх характер і зміцнили дух, навчили гнучкості та додали впевненості в своїх силах. Відсьогодні, вже вчорашні студенти, будуть з теплом у серці згадувати роки навчання, лекції, семінари, контрольні, іспити, насичене культмасове життя, довгі періоди дистанційної роботи та спілкування онлайн. Не забудуть і той, найвідповідальніший, останній – державний іспит, коли свої знання відстоювали перед вельмиповажною екзаменаційною комісією. Цьогоріч головою ДЕК був декан бакалаврату Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка”, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, к.е.н., доцент Олександр Станіславович Скибінський, який працював у онлайн форматі.
Отримання дипломів – це завершення цілої епохи в житті кожного випускника і початок нового, самостійного етапу. З цією визначною подією випускників привітали директор Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка», доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук, завідувач відділення заочного навчання Анатолій Миколайович Данилюк, завідувачка відділенням економіки та менеджменту Оксана Василівна Шулякова, завідувачка НКЦ м. Хмельницький НУ «Львівська політехніка» Ольга Миколаївна Бодарецька. куратори Ольга Миколаївна Лункіна, Наталія Олександрівна Ребедюк та ведуча урочистостей – заступник директора з виховної роботи Людмила Миколаївна Багас.
Їхні теплі, душевні слова були доповнені виступом гуртківців Центру талановитої молоді коледжу, які виконали проникливу пісню–посвяту своїй Альма-матер.
Наказ про завершення навчання і вручення дипломів фахівця у галузі управління і адміністрування за спеціальністю «Менеджмент» оголосив заступник директора з навчальної роботи Дмитро Олександрович Пижов.
Дипломи, грамоти за навчання і досягнення у спорті вручали директор коледжу, завідувачі відділеннями, керівник фізичного виховання коледжу, куратори та методист Атаман Ірина Петрівна. Три випускниці – Олена Ковальчук, Анастасія Козловська та Аліна Рибак – отримали дипломи з відзнакою і брендові подарунки політехніків. Гучні оплески під час вручення диплому пролунали й на адресу випускника відділення заочного навчання Олексія Поліщука, який успішно поєднав навчання у ХПК із службою в АТО-ООС.
Слова щирої вдячності від усіх випускників на адресу адміністрації, педагогічного та навчально-допоміжного колективу пролунали з уст Олени Ковальчук, Аліни Рибак, Діани Никитюк, Олексія Поліщука. Приємним сюрпризом від випускників стала щемлива українська пісня «Ніби вчора, рідна мамо…» у виконанні Людмили Старостюк. Ця пісня стала посвятою і дякою всім, хто докладав своїх зусиль до професійного становлення і виховання сьогоднішніх випускників, в першу чергу найрідніших – батька й матері. І хоч особливістю випуску пандемічного 2021 року стало те, що батьки, дотримуючись відповідної дистанції, змогли лише здалеку насолоджуватись святом своїх дітей, їх присутність додала урочистому заходу політехніків душевного тепла та затишку.
Тож у добру путь, дорогі випускники 2021 року! До нових зустрічей!