НовиниКоментарі Вимкнено до Директор коледжу В.В. Овчарук визначив пріоритетні завдання щодо розвитку навчального закладу в 2021 році

Стратегія успіху, потужний розвиток інноваційних технологій, впровадження нових навчальних методик і розширення форм діяльності – таким став початок 2021 року для хмельницьких політехніків. Згідно вимог законодавства про фахову передвищу освіту коледж змінив назву й відтепер це – Відокремлений структурний підрозділ «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». На зборах трудового колективу директор навчального закладу доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук ознайомив співробітників із проєктом Положення про його діяльність, звернув увагу на нові можливості, що відкриваються перед коледжем, зокрема, завдяки делегуванню Національним університетом «Львівська політехніка» окремих положень юридичної особи. Вадим Володимирович окреслив пріоритетні завдання щодо подальшого розвитку навчального закладу: збільшення ліцензованого обсягу за окремими спеціальностями, продовження ліцензування бакалаврату( спочатку спеціальності «Прикладна механіка», потім «Комп’ютерна інженерія»), розширення переліку додаткових освітніх і виробничих послуг. У найближчих планах – відкриття оновленого музею коледжу, бізнес-центру, введення в експлуатацію другого модернізованого спортзалу, початок роботи техно-інноваційного парку під відкритим небом, що розбудовується між корпусами, заходи з нагоди 55-річчя навчального закладу. Збори трудового колективу від 26 січня 2021року затвердили відкритим голосуванням «Положення про Відокремлений структурний підрозділ «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»», а також інші документи, розроблені на його основі: «Положення про преміювання», «Положення про студентське самоврядування», «Положення про кураторів», «Положення про батьківський комітет», «Положення про правила внутрішнього розпорядку для студентів», “Положення про студентський гуртожиток” та інш.

Викладання навчальних дисциплін у політехнічному закладі потребує постійного професійного вдосконалення. Парадоксально, але світова пандемія, попри свій негатив, якісно вплинула на цей процес та прискорила освоєння педагогами новітніх ІТ-технологій, оновлення навчально – методичного комплексу, впровадження нових навчальних методик, вдосконалення матеріально-технічної бази. Ці та інші питання обговорювали члени розширеної оперативної наради, яка була проведена в приміщенні оновленого музею навчального закладу. Директор коледжу на нараді підвів підсумки за попередній період і поставив завдання адміністративно-управлінському персоналу на новий 2021 рік. Вадим Володимирович зазначив, що політехніки повністю адаптувались до нових епідеміологічних стандартів і в повному обсязі відновили освітню роботу закладу: очну та заочну форми навчання, виховну та профорієнтаційну роботу, підготовчі курси.

26 січня відбулась педагогічна рада, на якій обговорили досвід впровадження інноваційних методів навчання під час очної, дистанційної, змішаної форми навчання. Придбання нового якісного обладнання для кожного відділення значно розширює можливості проведення технологічної практики на власній базі. Зокрема, викладач циклової комісії комп’ютерної інженерії Віктор Леонтійович Онищук повідомив, що для їх профільних лабораторій закупили аналізатор, три мультиметри, одноканальний генератор імпульсів, осцилограф, комплектуючі для стендів і сонячних панелей. Все це не лише осучаснює лабораторію , а й у співпраці з цикловою комісією програмної інженерії, надасть можливість створити інтерактивне інформбюро в холі навчального закладу. Масштабні закупки обладнання проведено й для новоствореного автоцентру. Наразі також продовжується модернізація і відновлення існуючих верстатів й іншого обладнання. На відділенні інженерної механіки успішно працює студентський науково-технічний гурток”ПОЛІТЕХНІК”, учасники якого під керівництвом Матвєєва О.В. моделюють, конструюють, проводять роботу з осучаснення старої техніки. Найталановитіші вихованці отримують запрошення на працевлаштування у коледжі – Хмельницький Б.О., Данилюк П.А., Логінов М.Г. Їх змістовні виступи отримали схвальні відгуки всіх учасників педради.