Гасло хмельницьких політехніків «DOCENDO DISCIMUS», що в перекладі означає «Навчаючи навчаємось» активно втілюється у життя. Не дивлячись на пандемію, навчальний процес відбувався безперервно та з дотриманням карантинних вимог. На відміну від інших навчальних закладів, ми вже в січні в теплих аудиторіях проводили лекції, семінари, практичні та лабораторні заняття, консультації. Наші менеджери складали державні іспити та готувались до випуску.
У березні все змінилось – оголошено загальний карантин. Це було непередбачувано та ми вкотре продемонстрували готовність протистояти викликам часу. 2020-й для Хмельницької політехніки став роком реалізованих можливостей. Сучасний навчальний заклад , в якому завжди велика увага приділялась питанням фахового самовдосконалення, вмінню застосовувати нові форми та методи роботи, впроваджувати в навчальний процес інноваційні технології, швидко був переведений на дистанційний учбовий процес. Ми першими адаптувались до карантинних обмежень та, не зупиняючи навчальний процес, продовжили його в новому форматі. Саме тому наш досвід був вивчений методичними центрами та рекомендований для впровадження навчальними закладами України.
Хмельницький політехнічний коледж співпрацює з Українсько-німецьким освітнім центром. Hаші студенти отримали гарну можливість проходити стажування у Німеччині. Першою сходинкою у співпраці стало отримання сертифікату рівня А-1 студентами відділення інженерної механіки.
Цьогоріч пандемія стала на заваді проведенню традиційних регіональних, обласних олімпіад. Визначальним показником навчальних досягнень стали результатами ДПА/ЗНО. І знову Хмельницький політехнічний коледж – лідер у рейтингу закладів фахової передвищої освіти за цим критерієм. Ця загальна перемога стала можливою завдяки особистим досягненням 15 юних політехніків, які отримали найвищі бали за результатами ДПА/ЗНО та високому професійному досвіду педагогів. ГОРДІСТЬ ХМЕЛЬНИЦЬКИХ ПОЛІТЕХНІКІВ 2020 року: Пасічник М. (гр.КІ – 182), Бараболя В. (гр.ПІ -181), Зейлик Р. (гр.ПІ- 181), Білик І. (гр.ПІ- 182), Цапик Є. (гр.ПІ- 181), Дубовський В. (гр.ЕК- 181), Боднар О. (гр.ЕК- 181), Щербакова О. (гр.ЕК- 181), Корнійчук Т. (гр.МЕ- 181), Гетьман Д. (гр.ПІ -182), Смоляк Д(гр.ПІ -182), Дунець І. (гр.ЕК- 181), Магола Д. (гр.КІ – 182), Липка О. (гр.ПМ – 182), Осташук М. (гр.ПМ – 182).
На ІІІ (обласному) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що відбувся 5 грудня, змагались представники 20 навчальних закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області. Змагання відбувалось за двома напрямками. І в обох перемогли студентки ХПК!!! За гуманітарним напрямком перемогу виборола – Сурник Марія, гр. МЕ-201, за негуманітарним – Ковзун Вікторія, гр. ПІ-202.
Запам’ятається рік досягненнями на всеукраїнських змаганнях:
Вперше в історії Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки була проведена Міжнародна науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту». Захід відбувся у листопаді в он-лайн форматі.
Зауваження, пропозиції з питань антикорупційної діяльності надсилайте на email:
© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж