Навчальні досягнення політехніків

НовиниКоментарі Вимкнено до Навчальні досягнення політехніків

Гасло хмельницьких політехніків «DOCENDO  DISCIMUS», що в перекладі означає «Навчаючи  навчаємось» активно втілюється у життя. Не дивлячись на пандемію, навчальний процес відбувався безперервно та з дотриманням карантинних вимог.  На відміну від інших навчальних закладів, ми вже в січні в теплих аудиторіях проводили лекції, семінари, практичні та лабораторні заняття, консультації.  Наші менеджери складали державні іспити  та готувались до випуску.

У  березні все змінилось – оголошено загальний карантин. Це було непередбачувано та  ми вкотре продемонстрували готовність протистояти викликам часу. 2020-й  для Хмельницької  політехніки став роком реалізованих можливостей. Сучасний навчальний заклад ,  в якому завжди велика увага приділялась питанням фахового самовдосконалення, вмінню застосовувати нові форми та методи роботи, впроваджувати в навчальний процес інноваційні технології,  швидко був переведений на дистанційний учбовий процес. Ми першими адаптувались до карантинних обмежень та, не зупиняючи навчальний процес, продовжили його в новому форматі.   Саме тому наш досвід був вивчений методичними центрами та рекомендований для впровадження навчальними закладами України.

Хмельницький політехнічний коледж  співпрацює з Українсько-німецьким  освітнім  центром. Hаші студенти отримали гарну можливість проходити стажування у Німеччині. Першою сходинкою  у співпраці стало отримання  сертифікату рівня А-1 студентами відділення інженерної механіки.

Цьогоріч пандемія стала на заваді проведенню  традиційних регіональних,  обласних олімпіад.  Визначальним показником  навчальних досягнень стали результатами ДПА/ЗНО.  І знову Хмельницький політехнічний коледж –  лідер у рейтингу закладів фахової передвищої освіти за цим критерієм. Ця загальна перемога стала можливою завдяки особистим досягненням 15 юних політехніків, які отримали найвищі бали за результатами ДПА/ЗНО та високому професійному досвіду педагогів. ГОРДІСТЬ ХМЕЛЬНИЦЬКИХ ПОЛІТЕХНІКІВ 2020 року: Пасічник М. (гр.КІ – 182), Бараболя В. (гр.ПІ -181), Зейлик Р. (гр.ПІ- 181), Білик І. (гр.ПІ- 182), Цапик Є. (гр.ПІ- 181), Дубовський В. (гр.ЕК- 181), Боднар О. (гр.ЕК- 181), Щербакова О. (гр.ЕК- 181), Корнійчук Т. (гр.МЕ- 181), Гетьман Д. (гр.ПІ -182), Смоляк Д(гр.ПІ -182), Дунець І. (гр.ЕК- 181), Магола Д. (гр.КІ – 182), Липка О. (гр.ПМ – 182), Осташук М. (гр.ПМ – 182).

На ІІІ (обласному) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що відбувся 5 грудня, змагались представники 20 навчальних закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області. Змагання відбувалось за двома напрямками. І в обох перемогли студентки ХПК!!!  За гуманітарним напрямком перемогу виборола –  Сурник Марія, гр. МЕ-201, за негуманітарним – Ковзун Вікторія, гр. ПІ-202.

Запам’ятається рік досягненнями на всеукраїнських змаганнях:

  • три роботи студентів-економістів за технічної підтримки студентів відділення комп’ютерної інженерії потрапили у фінал конкурсу відеоробіт на тему «Фінансова грамотність» серед студентів вищих навчальних закладів України.


  • команда економістів продемонструвала чудові результати на Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів. Хмельницькі політехніки вибороли аж 9 призових місць! Наші студенти  ввійшли  до фіналу міжнародної гри «Стратегія фірми».

  • на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт “УКРАІНА У СУЧАСНОМУ ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ: ПОГЛЯД МОЛОДІ” першокурсниця Ганна Ніколенко отримала відзнаку Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації за наукову роботу «Волонтерський рух допомоги українським військовим»

  • Хмельницькі політехніки з великою гордістю вітали з призначенням високої державної відзнаки – академічної стипендії Президента України Яну Поліщук , студентку ІІІ курсу відділення  економіки та менеджменту  і Світлану Чаплінську , колишню студентку відділення  програмної інженерії , яка сьогодні навчається у НУ “Львівська політехніка”.

Вперше в історії  Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки була проведена Міжнародна науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту». Захід відбувся у листопаді в он-лайн форматі.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж