Вступна кампанія – 2020

НовиниКоментарі Вимкнено до Вступна кампанія – 2020

Результати вступної кампанії – це найголовніший критерій оцінки якості роботи навчального закладу. У 2020 році за  цим критерієм ми стали кращими в Україні!!!

За підсумками вступної кампанії на основі базової загальної освіти (9 класів) Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» став першим в Україні навчальним закладом, який уже в липні  повністю заповнив весь ліцензований обсяг за всіма спеціальностями – всього 377 студентів нового набору.  Хмельницька політехніка – єдиний в Україні заклад фахової передвищої освіти , який у непростих умовах карантинних заходів, успішно впорався з цим завданням. Термін вступної кампанії для інших навчальних закладів було продовжено.

У непростому 2020 році до звичних хвилювань вступників додались складнощі епідеміологічного характеру. Політехніки доклали чималих зусиль  аби забезпечити безпеку при поданні документів,  складанні іспитів. Вперше під час вступної кампанії був задіяний просторий хол, бібліотека  та тераса біля основного входу закладу.

Навіть  додатковий вхід для абітурієнтів було облаштовано в короткий термін.

Всі відвідувачі навчального закладу,   дотримувались правил карантину – тримали дистанцію, перебували в  масках,  дезінфікували руки при вході, проходили температурний скринінг.

 

Вдала вступна кампанія 2020 – це підсумок багаторічної роботи висококваліфікованого педагогічного колективу. Фаховість, аналітичний підхід у методології проведення вступної кампанії та гарні менеджерські здібності керівництва коледжу дають змогу хмельницьким політехнікам не лише з року в рік заповнювати весь ліцензований обсяг, а й покращувати якісний склад першокурсників.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж