Хакатон Львівської політехніки «Створюй. Грай. Вигравай!»

НовиниКоментарі Вимкнено до Хакатон Львівської політехніки «Створюй. Грай. Вигравай!»
Хмельницькі політехніки радо відгукнулись на заклик студентської ради взяти участь у хакатоні Львівської політехніки під девізом «Створюй. Грай. Вигравай!», що відбувся 12-13 грудня.
Попередньо учасники мали зібрати команду від 3 до 5 осіб, виконати пробне завдання з розробки невеличкої гри з графічним інтерфейсом та заповнити форму в шапці профілю.
Сам хакатон це: 48 годин створення ігор; можливість у будь-який час приєднатися до ігрової кімнати, щоб розслабитися; знайомства із новими людьми; можливість поспілкуватися із працівниками провідних IT-компаній; топові призи від партнерів університету.
До команди хмельницьких політехніків ввійшли студенти гр. КІ-203: дизайн – Михалець Дмитро; суть гри – Лапко Максим; код – Думанський Глєб. Вони створили гру з простим керуванням під назвою «BubbleTouch». Найбільше вона зацікавить дитячу аудиторію, проте і дорослі охоче проведуть деякий час за цим захоплюючим дійством.
Організатори хакатону схвально оцінили проявлені хлопцями вміння та нагородили їх цінними призами.