БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ПОЛІТЕХНІКІВ “З ДОБРОМ У СЕРЦІ, ВІРОЮ У ДИВО”

НовиниКоментарі Вимкнено до БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ПОЛІТЕХНІКІВ “З ДОБРОМ У СЕРЦІ, ВІРОЮ У ДИВО”

“З добром у серці, вірою у диво”, – з цією світлою думкою люди всього світу зустрічають різдвяно-новорічні свята. Саме під такою назвою у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ “Львівська політехніка” напередодні Дня Святого Миколая проводиться щорічна благодійна акція. Цьогоріч, не дивлячись на пандемію, благодійне дійство було не менш масштабним і веселим. На звернення студпрофкому допомогти дітям, які потребують уваги, відгукнулось студентство, батьки, трудовий колектив закладу. Хтось приносив дитячі речі та іграшки, хтось купував книжки та смаколики, а хтось допоміг коштами на придбання вкрай необхідних для малечі речей. Долучився до акції і профком співробітників коледжу. Байдужих до благодійної акції не було. Хмельницькі політехніки – це велика , дружна родина, у якій панує у чуйність, милосердя і доброта.

Благодійне дійство “З добром у серці, вірою у диво” відбувалось упродовж трьох днів. У перший день, 16 грудня, політехніки відвідали наших давніх друзів із Вовковинецької гімназії – інтернату.

Наступного дня до нас завітали волонтери з організації Хмельницького обласного відділення «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД». Плідна співпраця коледжу з цією організацією триває багато років. Зацікавила благодійна акція журналістів телеканалу UA:Поділля.

https://suspilne.media/89222-hmelnicki-studenti-pidgotuvali-podarunki-na-den-svatogo-mikolaa-vil-infikovanim-ditam/


18 грудня ми привітали з прийдешніми святами 15 статусних дітей коледжу, на навчання і виховання яких ми звертаємо особливу увагу. Їм подарували смачні гостинці та наші брендові термокружки з логотипом Хмельницького політехнічного коледжу.


Педагогічний колектив навчального закладу переконаний, що виховання у студентів почуття добра й милосердя робить їх чутливими до слова батьків, викладачів, товаришів. Доброта створює людину вихованою!
ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж