НовиниКоментарі Вимкнено до Започатковано новий формат спілкування із майбутніми абітурієнтами – персональний день відкритих дверей
Попри все, життя продовжується і майбутні абітурієнти вже всерйоз задумались над вибором навчального закладу для здобуття цікавої та високооплачуваної професії. Відповідаючи на численні звернення випускників 2021року та враховуючи епідеміологічну ситуацію, Хмельницький політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка» зініціював проведення нового формату профорієнтаційної роботи – ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. На сайті навчального закладу відбулась попередня реєстрація бажаючих взяти участь у заході. Співробітники відділу профорієнтації розробили графік для відвідувачів, поділивши їх на окремі групи чисельністю до 20 чоловік.
Захід відбувся 12 грудня. Відвідувачі завітали в гості у визначений для них час, пройшли температурний скринінг із обов’язковою дезінфекцію рук. Отримавши інформаційно-рекламні матеріали, ознайомившись з навчально – технічними експозиціями кожного з відділень коледжу, йшли на екскурсію (до 20 чол. кожна група). З відвідувачами цього дня працювали заступники директора, завідувачі відділень, провідні фахівці коледжу та відділу профорієнтації. Програма екскурсій була скороченою, оскільки гостей було багато, а з метою дотримання карантинних вимог, потрібний був час для санітарної обробки приміщень після кожної групи.
Політехніки провели відвідувачів унікальним приміщенням освітнього закладу, що було побудоване саме під потреби навчання технічним спеціальностям. У нас потужна матеріально- технічна база: достатньо спеціалізованих майстерень та лабораторій, станків і обладнання, комп’ютерних класів і телестудій. Враховані й культурно-просвітницькі та санітарно-побутові потреби студентів – велика комп’ютеризована бібліотека, музей, кімната народознавства, просторий спортивний і тренажерний зали, куточки для ігор в шахи та інші інтелектуальні ігри, медичний, стоматологічний кабінет, їдальня з демократичними цінами та декілька буфетів. Відвідувачі мали змогу поспілкуватись із представниками кожного з відділень і отримати кваліфіковані відповіді на всі запитання.
Для найбільш допитливих гостей в актовому залі відбувся брифінг директора Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки, доктора економічних наук, доцента В.В.Овчарука . Вадим Володимирович розповів присутнім про конкурентні переваги навчального закладу, що виводять його в лідери освітньої галузі. У нас досвідчений педагогічний колектив й одна з найпотужніших матеріально-технічних баз, яка щороку вдосконалюється. Якісна навчально-виробнича підготовка забезпечується тісним зв’язком із виробничими підприємствами. У коледжі активно займаються курсовою підготовкою студентів, зокрема наші вихованці мають змогу отримати водійські посвідчення категорії «В», пройти курси з інформатики, програмування, 3-D моделювання. Завдяки підписаній угоді з американськими партнерами, ми отримали 60 місць за ліцензованою програмою «SOLIDWORKS», що дає змогу нам видавати сертифікати для роботи не тільки в Україні, а й в Європі та США. Крім того, з метою підготовки сертифікованих фахівців з розробки та експлуатації комп’ютерних мереж, Інтернет-речей та програмування ми розпочали співробітництво з провідною світовою корпорацією з підготовки сертифікованих фахівців в ІТ-галузі американською компанією Cisco Networking Academy. З метою забезпечення дуальної освіти наш навчальний заклад, за спеціальністю «Обслуговування верстатів з ЧПУ» та «Обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях», започаткував партнерський формат співпраці з німецько-українським освітнім центром «Львівська політехніка» ПРОМИСЛОВІСТЬ І ТОРГІВЛЯ ЕРФУРТА. Студенти відділення «Інженерна механіка» проходитимуть стажування в Федеративній Республіці Німеччині. З метою підвищення ефективності закладу, зацікавленості студентів до навчання і наукової роботи в Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відкрито інноваційний проєкт – підрозділ Tech StartUp School. Наші вихованці постійно виборюють призові місця на всеукраїнських, міжнародних конкурсах і олімпіадах серед студентів закладів фахової передвищої освіти, є лідерами обласних змагань. Також Вадим Володимирович відповів на запитання залу щодо вступу, навчання, в тому числі й за державні кошти, можливостей всебічного розвитку, проживання у гуртожитку, здобуття додаткових професій і навичок, особливостей подальшого навчання за скороченою програмою у Національному університеті «Львівська політехніка» та ін.