НовиниКоментарі Вимкнено до Перемога у ІІІ етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Найщиріші вітання сьогодні приймає циклова комісія гуманітарних дисциплін Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки. Приводом для гордості стала чергова перемога наших студенток на обласному рівні. Це свідчення високого професіоналізму педагогів і талановитості вихованців коледжу.
На ІІІ(обласному) етапі ХІ Міжнародного конкурсу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що відбувся 5 грудня, змагались представники 20 навчальних закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області.
Змагання відбувалось за двома напрямками. І в обох перемогли студентки ХПК!!!:
за гуманітарним – Сурник Марія, гр. МЕ-201;
за негуманітарним- Ковзун Вікторія, гр. ПІ-202.
Вітаємо наших красунь!!! Висловлюємо подяку викладачкам, що підготували переможниць: Даценко Людмилі Іванівні та Слободзян Лесі Анатоліївні !!!