Інформаційно-профілактична бесіда на тему “STOP булінг”

НовиниКоментарі Вимкнено до Інформаційно-профілактична бесіда на тему “STOP булінг”
Тема булінгу – не нова, проте досі вкрай актуальна, оскільки факти все більш жорстоких проявів цього явища постійно з’являються в інформаційному просторі. Адміністрація ХПК робить все можливе, щоб не допустити подібних явищ у своєму навчальному закладі та проводить постійну просвітницьку роботу щодо правильних дій в разі, коли студент стає жертвою чи свідком булінгу. З цією метою організовуються зустрічі молоді з психологами та представниками правоохоронних органів.
2 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» до коледжу на зустріч зі студентами гр. КІ-203 був запрошений начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області підполковник поліції Сергій Володимирович Цимбалюк. Він провів інформаційно-профілактичну бесіду «STOP булінг», під час якої розповів і про саме явище, і про методи протистояння йому і про ту тонку межу, яка розділяє невдалий гумор та кримінальне правопорушення. До заходу в режимі он-лайн приєдналась також гр. КІ-202.
Заступник директора з виховної роботи Людмила Миколаївна Багас та керівник правового гуртка «Феміда» Тетяна Олексіївна Матіяш подякували Сергію Володимировичу за багаторічну ефективну діяльність в рамках правової просвіти студентів Хмельницької політехніки. Сподіваємось, співпраця наших установ і надалі буде такою ж плідною, цікавою та змістовною.

https://znayshov.com/News/Details/informatsiini_materialy_do_vseukrainskoi_aktsii_16_dniv_proty_nasylstva?fbclid=IwAR12XSx0QXaQ5RYbopd5cRI-Nt99O0TBYdDmt9hocQ-77jXC_cTvBnuc8SY

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж