НовиниКоментарі Вимкнено до 55 років поступу: висока оцінка надання якісних освітніх послуг хмельницьких політехніків
Неймовірна честь та радість – бути частинкою потужного колективу, що своєю щоденною працею творить майбутнє нашої держави, готуючи висококваліфікованих, затребуваних на ринку праці фахівців, виховуючи їх справжніми громадянами та патріотами. Вручення високої нагороди рідному навчальному закладу викликало шквал емоцій у хмельницьких політехніків.
Відчуття єдиної родини, що лише разом може досягати визнання на всеукраїнському рівні. Величезна повага до керівника, що задає вірний вектор розвитку, попри складні часи знаходить можливості для реалізації амбітних планів, вселяє кожному віру у власні сили. Жваві дискусії, що об’єднують колектив у прагненні самовдосконалюватись та пошук оптимального алгоритму дій в умовах епідеміологічних загроз. Калейдоскоп світлин збереже для історіографії навчального закладу дух часу, емоції та справжнє задоволення від визнання важливості справи, якій присвятив своє життя.