ЗБЕРЕЖЕННЮ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ ВИХОВАНЦІВ КОЛЕДЖУ ПРИСВЯТИЛИ ГОДИНУ СПІЛКУВАННЯ

НовиниКоментарі Вимкнено до ЗБЕРЕЖЕННЮ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ ВИХОВАНЦІВ КОЛЕДЖУ ПРИСВЯТИЛИ ГОДИНУ СПІЛКУВАННЯ
Пріоритетним напрямком виховної роботи Хмельницького політехнічного коледжу «Львівської політехніки» є збереження життя і здоров’я студентів та співробітників.
Колектив ХПК завжди славився своєю активною позицією та винахідливістю, котрі проявляв, аби з честю подолати складнощі і перешкоди. В умовах жорсткого ковідного карантину ані на день не зупинявся навчальний процес, перемістившись з аудиторій до віртуального простору. Та наші викладачі і співробітники не звикли спочивати на лаврах – наразі ми, користуючись широкими можливостями, котрі дарують новітні технології, долучаємо до навчальних занять «онлайн» ще й виховні заходи. В усіх студентських групах дистанційно була проведена година спілкування «Говоримо про життя і здоров’я: як вберегти себе, алгоритм дій у небезпечних ситуаціях».
Авторкою та ведучою однієї з таких годин спілкування не випадково стала берегиня коледжу, глибоко шанована всіма політехніками медсестра Галина Миколаївна Вербицька, бо вона порушила питання, надзвичайно актуальне для кожної людини – як в небезпечних та критичних ситуаціях вберегти найбільшу цінність – життя та здоров’я своє і своїх ближніх. Студенти-першокурсники груп ПМ – 201 (куратор О.П.Бондаренко), ПМ – 202 (куратор О.А.Гордєєв) та МГ – 201 (куратор М.Г.Логінов), упевнившись в правильності латинського прислів’я «Repetitio est mater studiorum», що означає «Повторення – мати навчання», згадали правила поведінки при виникненні пожежі, при відпочинку на воді та й просто під час руху на дорогах. Ніби прості й зрозумілі усім засади безпеки… Але, беручи до уваги паніку, котра частенько є супутницею загрозливих ситуацій, ніколи не буде зайвим довести алгоритм дій до автоматизму – саме такого результату і намагалась досягти Галина Миколаївна. Не оминула вона і нагальної теми – що таке ковід, та як можна вберегтися від підступного вірусу. Уважно вислухали студенти, присутні на виховній годині, корисну інформацію, котра, можливо, у певну мить стане безцінною і буде саме тим рятівним колом, що збереже чиєсь життя.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж