НовиниКоментарі Вимкнено до Львівська політехніка традиційно демонструє високі показники в міжнародних рейтингах вишів

Рейтинг Times Higher Education World University Ranking є одним із трьох найавторитетних рейтингів університетів у світі. Під час складання рейтингу враховують значущі для університету показники ― освітня складова, науково-дослідницька діяльність, трансфер знань, а також міжнародне співробітництво.

В оголошеному у вересні 2020 року глобальному рейтингу за версією компанії Times Higher Education Національний університет «Львівська політехніка» суттєво покращив свої позиції у загальному рейтингу та піднявся із групи університетів 801–1000 у категорію 501–600. Політехніка є одним із лише двох ЗВО України, які увійшли у цю категорію. Ще один український виш увійшов до категорії 801–1000, інші 6 ― посіли місця у категорії 1001+.

Всього до провідного рейтингу світових університетів Times Higher Education World University Rankings 2021 увійшло більше 1500 університетів із 93 країн, зокрема 9 українських закладів вищої освіти.

28 жовтня 2020 року опублікований предметний рейтинг кращих університетів світу за версією компанії Times Higher Education. Наш університет є лідером серед українських вишів у трьох предметних областях та в ще одній області розділяє першість із лише одним ЗВО України.

Згідно з результатами рейтингу, Львівська політехніка посилила свої позиції за ключовими показниками і піднялася за всіма чотирма галузями наук.

Так, у галузі «Комп’ютерні науки» виш перейшов із групи університетів 251–300 у категорію 201–250, при цьому один український ЗВО увійшов до категорії 301–400, інші ― 601–800.

У галузі «Бізнес та економіка» наш університет також показав позитивну динаміку, перемістившись із категорії 501+ до позиції 301–400, інші українські університети посіли місця 601+, один із них ― 401–500.

У галузі «Природничі науки» Львівська політехніка піднялася зі сходинки 601–800 у категорію 501–600, інші українські ЗВО потрапили до категорії 1001+.

Таку ж динаміку показав наш університет у галузі «Інжиніринг та технології», піднявшись із категорії 601–800 до позиції 501–600, ще один український університет позиціонується у цій категорії, інші ― у категоріях 601–800, 801–1000 та 1001+.

У кожній із цих галузей наук Львівська політехніка щороку посилює свої позиції. Це має величезне значення для працівників і студентів університету. Науковці, викладачі, співробітники розуміють, що їхня праця належно оцінена, а студенти мають ще один привід пишатися навчанням у провідному українському виші. Звичайно, рейтинги не самоціль, проте вони допомагають об’єктивно оцінювати діяльності університету та бачити його розвиток.

THE World University Rankings by subject